Visos naujienos

RSS Spausdinti
2011 12 27
Miestų ir rajonų savivaldybių sporto padalinių dėmesiui, dėl sporto statistikos

Kūno kultūros ir sporto departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės renka statistinių ataskaitų formas už 2011 m. Prašome iki 2012 m. sausio 23 d. pateikti užpildytas 2011 m. kūno kultūros ir sporto veiklos ataskaitas.

2011-12-21_Olimpiadai_besirengiantys_sportininkai-su_KKSD_vadovais_aptare_jiems_aktualius_klausimus_1.jpg
2011 12 21
Olimpiadai besirengiantys sportininkai su Kūno kultūros ir sporto departamento vadovais aptarė jiems aktualius klausimus

Šiandien susitikęs su dalimi Londono olimpinėms žaidynėms besirengiančių sportininkų Kūno kultūros ir sporto departamento direktorius Klemensas Rimšelis pristatė departamento veiklos prioritetus, kitų metų sporto srities ir pasirengimo olimpinėms žaidynėms finansavimą, Europos Sąjungos ...

2011 12 14
Siūloma premijomis įvertinti daugkartinius sportininkų pasiekimus

Kūno kultūros ir sporto departamentas siūlo Vidaus ministerijai teikti Vyriausybei nutarimo projektus dėl premijų skyrimo neolimpinių rungčių laimėtojams – Klaipėdos universiteto  Lotynų Amerikos sportinių šokių ansamblio „Žuvėdra-1“ komandai bei stalo tenisininkei Rūtai Paškauskienei.

2011-12-13_ Europos_Taryboje_Lietuva_ivertinta_kaip_patikima_tarptautiniu_renginiu_organizatore.jpg
2011 12 13
Europos Taryboje Lietuva įvertinta kaip patikima tarptautinių renginių organizatorė

Patikimo, kompetentingo organizatoriaus vardas yra svarbiausias Europos vyrų krepšinio čempionato palikimas Lietuvai, suteikiantis tvirtą pagrindą sėkmingai organizuoti kitus tarptautinius renginius – tokią išvadą padarė Europos konvencijos dėl brutalaus žiūrovų elgesio per sporto varžybas Nuolatinis komitetas. Gruodžio 7–8 d. ...

2011 11 29
Kūno kultūros ir sporto departamente pagerbta daugiau nei 150 sporto veteranų

Šiandien Europos ir pasaulio sporto veteranų čempionatų prizininkams įteiktos Kūno kultūros ir sporto departamento padėkos, asmeninių sukakčių progomis pagerbti nusipelnę sportininkai, treneriai, sporto darbuotojai.

2011 11 16
Kūno kultūros ir sporto departamento ir savivaldybių sporto padalinių vadovų susitikime akcentuotas savivaldybių vaidmuo plėtojant kūno kultūrą ir sportą

Kūno kultūros ir sporto departamento susitikime su miestų ir rajonų savivaldybių sporto skyrių vadovais buvo aptartas savivaldybių vaidmuo ir bendradarbiavimas su departamentu kūno kultūros ir sporto srityje. Susitikime diskutuota ir aktualiu neformalaus švietimo pokyčių klausimu.

2011 11 11
Daugiafunkcių sporto kompleksų ypač laukia rajonų bendruomenės

Rytoj Pasvalyje visuomenei atidaromas rekonstruotas daugiafunkcis kompleksas – sporto mokykla ir baseinas. Finansuotas iš valstybės investicijų programos, Europos Sąjungos fondų, savivaldybės biudžeto rekonstrukcijos projektas kainavo 15,8 mln. litų. Projekto rezultatas – modernus 25 metrų, 3 plaukimo takų baseinas, padidinta universali salė, priestatas su bėgimo takais ir šuoliaduobe, atskira salė boksui.

2011 11 04
Investicijos į sporto infrastruktūrą skiriamos pirmiausia siekiant užbaigti pradėtas statybas

Šiandien Prienuose visuomenei atidaroma 1200 vietų daugiafunkcė salė, kurioje vyks įvairių sporto šakų – krepšinio, rankinio, tinklinio, stalo teniso – treniruotės, taip pat koncertai, kiti renginiai. Šios modernios salės statybai per valstybės investicijų programą buvo skirta 10,9 mln. litų. Tai antras iš šiemet baigiamų statyti daugiafunkcių objektų rajonuose. Šiais metais jau veikia baseinas Šakiuose, šį mėnesį bus baigtas rekonstruoti kompleksas su sporto sale ir baseinu Pasvalyje, taip pat stadionai Kupiškyje ir Radviliškyje.

2011 10 26
Pagerbti šių metų vasaros universiados prizininkai

Šiandien Kūno kultūros ir sporto departamentas kartu su Švietimo ir mokslo ministerija pasveikino dvidešimt šeštosios vasaros universiados prizininkus. Sportininkams, universiadoje laimėjusiems penkis aukso, penkis sidabro ir tris bronzos medalius, taip pat jų treneriams įteikti medaliai „Už sporto pergales“, Lietuvos studentų rinktinės delegacijos vadovui įteiktas simbolinis daugiau nei 150 tūkst. litų piniginių premijų, priklausančių Lietuvos studentų rinktinei, čekis.

2011-10-25_kitu_metu_sporto_finansavimas_orientuotas_i_aktualiausius_sp_renginius.jpg
2011 10 25
Kitų metų sporto finansavimas orientuotas į aktualiausius sporto renginius

Šiandien Nacionalinės kūno kultūros ir sporto tarybos posėdyje buvo pritarta planuojamam 2012-2014 m. sporto srities finansavimui ir strateginėms kryptims, aptartas pasirengimas Londono olimpinėms žaidynėms, išklausyta šių metų Europos vyrų krepšinio čempionato ataskaita, pristatyti 2012-2013 metais Lietuvoje vyksiantys tarptautiniai sporto ...

2011 10 14
Konkursas ,,Nemuno žiedas“ direktoriaus pareigoms užimti.

Kūno kultūros ir sporto departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės skelbia konkursą viešosios įstaigos ,,Nemuno žiedas“ (toliau – įstaiga) direktoriaus pareigoms užimti.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 Pirmyn