Visos naujienos

RSS Spausdinti
2002 12 12
Šalys pritarė Maskvos memorandumui

Maskvoje baigėsi V tarptautinė tarpvyriausybinės konsultacinės antidopingo grupės konferencija, kurią organizavo Rusijos Federacijos sporto ir turizmo komitetas. Konferencijoje dalyvavo 53 šalių atstovai iš viso pasaulio. Lietuvai atstovavo Kūno kultūros ir sporto departamento vyriausioji specialistė - gydytoja antidopingo programai Rima Berlovienė.

2002-12-12_KKSD_andriukaitis.jpg
2002 12 12
ET ekspertai Seime

Vakar Europos Tarybos ekspertai, atvykę į Lietuvą pasižiūrėti, kaip įgyvendinama Europos sporto chartija kūno kultūros ir sporto srityje, lankėsi LR Seimo Europos reikalų komitete. Juos priėmė šio komiteto pirmininkas Vytenis Andriukaitis ir jo pavaduotojas Justinas Karosas.

2002 12 10
Gaivinami stadionai Vilniaus mieste

Gruodžio 10 d. Vyriausybės kanceliarijoje įvyko pasitarimas dėl Vilniaus "Žalgirio" ir Šeškinės futbolo stadionų perspektyvų.

2002 12 10
ET ekspertai supažindinti su šalies nevyriausybinių sporto organizacijų veikla

Gruodžio 10 d. Vilniaus "Šarūno" viešbutyje įvyko apvalaus stalo diskusija "Sporto visiems realijos", kurioje dalyvavo Kūno kultūros ir sporto departamento, šalies nevyriausybinių sporto organizacijų atstovai bei Europos Tarybos ekspertai.

2002 12 09
ET ekspertai supažindinti su kūno kultūros sistema Lietuvoje

Gruodžio 9 d. Europos Tarybos ekspertų atvykimo į Lietuvą proga buvo surengta konferencija "Kūno kultūra ir sportas Lietuvoje. Dabarties realijos, problemos ir vizijos".

2002-12-09_ekspertai.jpg
2002 12 09
ET ekspertai lankėsi KKSD

Šiandien Kūno kultūros ir sporto departamente (KKSD) lankėsi Europos Tarybos ekspertai - Andrea Utley, Marjeta Kovac ir Ivaras Bergas-Sørensenas.

2002 12 05
Nauja knyga sporto visuomenei

Gruodžio 5 d. Kūno kultūros ir sporto departamente sporto visuomenei buvo pristatyta nauja knyga - Stanislovo Stonkaus "Sporto terminų žodynas".Tai jau antras papildytas tokio pobūdžio leidinys. Rengtas net šešerius metus šis aiškinamasis enciklopedinio pobūdžio žodynas už savo pirmtaką turtingesnis maždaug 1000 žodžių.

2002 12 05
Visuomeninės sporto organizacijos aptarė šių metų nuveiktus darbus

Gruodžio 5 d. Kūno kultūros ir sporto departamente (KKSD) įvyko šalies nevyriausybinių sporto organizacijų atstovų pasitarimas.Apie šalies nevyriausybinių sporto organizacijų 2002 m. veiklos rezultatus ir pagrindines 2003 m. darbo gaires kalbėjo šalies nevyriausybinių organizacijų vadovai.

2002 12 04
Pagerbti jaunieji sportininkai

2002 m. gruodžio 4 d. buvo pagerbti Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų konkurso "Mokykla - sporto visiems centras", kurį surengė Kūno kultūros ir sporto departamentas kartu su Švietimo ir mokslo ministerija, Lietuvos savivaldybių asociacija bei visuomeninėmis sporto organizacijomis, ir 2002 m. Lietuvos jaunių sporto žaidynių prizininkai.

2002-11-30_susitikimas_2.jpg
2002 11 30
Jubiliejinis Baltijos ir Šiaurės šalių sporto organizatorių susitikimas - Vilniuje

Lapkričio 28 d. Vilniaus viešbutyje "Narutis" prasidėjo dviejų dienų Baltijos-Šiaurės šalių vyriausybinių ir nevyriausybinių sporto organizacijų posėdis, kuriame dalyvauja svečiai iš Latvijos, Estijos, Danijos, Suomijos, Švedijos, Norvegijos. Pirmasis Baltijos-Šiaurės šalių susitikimas įvyko lygiai prieš dešimtmetį Estijoje, Lohusalu ...

2002 11 27
Universalių sporto arenų vizijos

Šių metų lapkričio 27 d. LR Vyriausybėje vyko darbo grupės, sudarytos išnagrinėti 2007 m. Europos krepšinio čempionato rengimo Lietuvoje galimybes, posėdis. Posėdyje dalyvavo ministro pirmininko patarėjai A. Vapšys ir A. Juozaitis, Šiaurės Europos krepšinio lygos komisaras Š. Marčiulionis, Kūno kultūros ir sporto departamento (KKSD) gen. direktorius V. Nėnius, Vyriausybės kanceliarijos Švietimo, mokslo ir kultūros skyriaus vedėjas L. Vingelis, o pirmininkavo darbo grupės vadovas vidaus reikalų ministras J. Bernatonis.

2002 11 26
Lietuvos futbolo sezono uždarymas

Lapkričio 26 d. Kaune, pramogų klube "Siena" įvyko oficialus 2002 m. Lietuvos futbolo sezono uždarymas. Buvo pagerbtos geriausios komandos ir žaidėjai. Lietuvos A lygos futbolo čempionato čempionų taurė ketvirtus metus iš eilės įteikta FBK "Kaunas" klubui. Kauniečiai šį sezoną pirmą kartą klubo istorijoje iškovojo Lietuvos futbolo federacijos taurę, be to, jiems atiteko ir "Supertaurė", kurią įteikė Kūno kultūros ir sporto departamento gen. direktorius Vytas Nėnius.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 5 Pirmyn