Vokiečių pastabos vertingos

Data

2007 10 10

Įvertinimas
0
2007-10-10  Vokiečių pastabos vertingos.jpg

Spalio 10 d. Kūno kultūros ir sporto departamente įvyko Nacionalinio stadiono su sporto kompleksu Vilniuje, Ukmergės gatvėje, projektavimo ir statybos darbų koordinavimo komisijos, kurios pirmininkas KKSD generalinis direktorius Algirdas Raslanas, posėdis. Posėdyje taip pat dalyvavo stadiono projekto autorius architektas Algimantas Nasvytis, projektavimo darbus vykdančios UAB „Viltekta” direktorius Vladimiras Segalis, Vilniaus vicemeras Evaldas Lementauskas.
Buvo aptartos vokiečių ekspertų pateiktos išvados dėl techninio stadiono projekto.

Posėdžio dalyvių nuomone, vokiečių ekspertus reikėtų kviesti dalyvauti ir tolesniuose darbuose tikslinant techninį stadiono projektą. V. Segalis ir A.Nasvytis patikino, kad vokiečių ekspertų pastabos yra vertingos, tačiau jos nėra esminės, todėl techninį projektą, atsižvelgiant į jas, galima nesunkiai pataisyti. Tačiau prieš tai darbo grupė, įvertinusi Lietuvos olimpinio sporto centro, kitų sporto organizacijų, Vilniaus miesto poreikius, turės apsispręsti, kiek ir kokių patalpų norima skirti sporto tikslams, kiek patalpų bus skiriama komercinėms reikmėms, ir suformuluoti atitinkamą naują užduotį projektuotojams. Planuojama, kad techninis projektas bus parengtas iki gruodžio mėnesio.
Kitas svarbus klausimas – infrastruktūra aplink stadioną, infrastruktūros finansavimo galimybės. Šiuos klausimus artimiausiu metu Kūno kultūros ir sporto departamento gen. direktorius A.Raslanas ketina aptarti susitikime su suisiekimo ministru Algirdu Butkevičiumi. Vilniaus savivaldybė savo ruožtu įpareigota išsiaiškinti, kaip vyksta šio techninio projekto rengimo darbai, kuriuos vykdo SĮ „Vilniaus planas“.