Vilniečiai sportuoja ir per didžiausias metų šventes

Data

2015 12 29

Įvertinimas
0
2015-12-29_vilnieciai_sportuoja_ir_per_didziausias_sventes.jpg

Kūno kultūros ir sporto departamento inicijuojamas projektas „Judėjimas – sveikatos šaltinis“ apsilankė Kalėdiniame bėgime Vilniuje. Kartu su Lietuvos sporto universitetu bei profesionalių sporto trenerių komanda „Sporto birža“ įgyvendinamas sostinės gyventojus ir svečius kvietė aktyviai praleisti pusdienį.

Projekto „Judėjimas – sveikatos šaltinis“ organizatoriai turėjo tikslą sportiškomis šventės nuotaikomis užkrėsti visus susirinkusius: ir dalyvaujančius Kalėdiniame bėgime, ir jo stebėtojus ar smalsuolius.

„Norėjome, kad žmonės, atėję tiesiog pažiūrėti smagaus Kalėdinio bėgimo nesušaltų. Pasiūlėme jiems išmėginti savo jėgas šiaurietiško ėjimo treniruotėje, pasitikrinti savo fizines galimybes atliekant testus su profesionaliais treneriais. Na, o bėgikai prieš startą su mūsų komanda galėjo padaryti tinkamą apšilimą, kuris padėjo jiems siekti geresnių rezultatų“, – pasakojo projekto vadovas Mantas Bilotas ir pastebėjo, kad vilniečiai ir sostinės svečiai gana aktyviai sportuoja net ir žiemą.

Organizatoriai primena, jog projektas „Judėjimas – sveikatos šaltinis“ sumanytas kelti domėjimąsi sveika ir aktyvia gyvensena, burti visų amžiaus grupių žmones aktyvesniam judėjimui ir sportui gryname ore bet kokiu metų laiku. Kiekvienas užsiregistravęs dalyvis gaus nemokamą metinę virtualių treniruočių narystę portale „Sporto birža“ ir galės sportuoti virtualiai ištisus metus.

Artimiausi „Judėjimas – sveikatos šaltinis“ projekto renginiai:
Gruodžio 30 d., 12 val. Akmenė (centrinė miesto aikštė)
Sausio 3 d., 12 val. Pakruojis (centrinė miesto aikštė)
Sausio 3 d., 15 val., Radviliškis (centrinė miesto aikštė)