Vilniaus sporto ir kultūros festivalis #BEACTIVE NIGHT

Data

2018 08 03

Įvertinimas
0
VSKF_cover.png

Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo”, BĮ Kirtimų kultūros centras, VšĮ „Sveikas miestas” ir Asociacija ,,Sportas visiems” 2018 m. rugsėjo 29-30 d. Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo”, organizuoja Vilniaus sporto ir kultūros festivalį, kurio metu vyks Europos sporto savaitės #BEACTIVE NIGHT savaitgalio renginiai!

Tai vienas didžiausių sporto ir kultūros renginių Vilniuje, į vieną vietą sutraukiantis daugybę kultūros organizacijų, sporto, sveikatingumo klubų, būrelių bei įvairiausių sporto prekių ženklų atstovų, profesionalių sportininkų, sveikos gyvensenos šalininkų.

Festivalio tikslas suburti į vieną renginį įvairiausius sporto, kultūros ir sveikatingumo sričių specialistus ir atstovus, suteikti galimybę prisistatyti visuomenei sporto ir kultūros organizacijoms, mokykloms, klubams, būreliams, įmonėms, veikiančioms kultūros, sporto ir sveikatingumo srityse, taip pat, propaguoti fiziškai aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą bei edukuoti visuomenę apie sportiškai aktyvaus ir sveiko gyvenimo būdo naudą.

APLANKYK:
Pirmuosiuose rūmuose (1, 2 salėse) vyks KULTŪROS, ŠVIETIMO IR MENO ĮSTAIGŲ PARODA: vykdomą edukacinę veiklą pristatys kultūros ir meno organizacijos, neformaliojo ugdymo įstaigos ir įvairaus pobūdžio kultūrinio užimtumo skatinimo iniciatyvos. Taip pat vyks kūrybinės dirbtuvės skirtingo amžiaus vaikams, koncertai ant pagrindinės festivalio scenos, paskaitos, diskusijos, filmų peržiūros, meno mugė.
3 salėje – SVEIKOS GYVENSENOS IR SPORTO PREKIŲ PARODA: sporto pramogos, sporto naujovių pristatymai, pranešimai.
4 salėje – #BEACTIVE NIGHT su garsiausiais Europos ir JAV treneriais (ZUMBA flashmobas  su Loretta Bates) ir SVEIKATINGUMO STUDIJŲ, SPORTO KLUBŲ PARODA: sveikatingumo, sporto studijų, klubų paroda, pasirodymai, atviros treniruotės.
5 salėje –  SPORTO BŪRELIŲ MUGĖ:  klubų, būrelių mugė, interaktyvios zonos, kovos menų klubų ir atvirų turnyrų zonos („išbandyk sportą”).

Konferencijų centre (5 salės antrajame aukšte) – SVEIKATINGUMO IR SPORTO KONFERENCIJA „ACTIVE TRAINING”.

Jei norite tapti festivalio dalimi ir Jūs, registruokite savo organizaciją: http://www.sportofestivalis.lt/.