Vilniaus sporto festivalis 2016

Data

2016 09 26

Įvertinimas
0
2016-09-24-25_vilniaus_sporto_festivalis3.jpg

Kūno kultūros ir sporto departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės kartu su Lietuvos sporto muziejumi, Lietuvos sporto medicinos centru ir Antidopingo agentūra 2016 m. rugsėjo 24–25 d. dalyvavo Vilniaus sporto festivalyje Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“.

Renginį „Vilniaus sporto festivalis 2016“ organizavo  Viešoji įstaiga „Sveikas miestas“. Festivalio metu departamentas pristatė savo misiją – praturtinti Lietuvos žmonių gyvenimą per kūno kultūrą ir sudaryti sąlygas atsiskleisti talentams sporte ir pagrindines veiklos gaires: nevyriausybinių kūno kultūros ir sporto organizacijų finansavimą, rūpinimąsi sportininkų rengimu, sporto infrastruktūros plėtojimą, vaikų, jaunimo, gyventojų skatinimą sportuoti. Departamento stende galima buvo atlikti tėpingo ir flamingo testus, skirtus įvertinti asmens greitumo ypatybei ir pusiausvyrai, stovint ant vienos kojos. Taip pat galima buvo susipažinti su finansinės paramos galimybėmis sporto klubams, bendruomenių fizinio aktyvumo skatinimui, Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondo programomis, ES Komisijos programos Erasmus+ Sporto dalies teikiamomis galimybėmis.
Vilniaus sporto festivalis – tai vienas didžiausių sporto bei sveikatingumo renginių Vilniuje, skirtas sporto kultūrai plėtoti, vykstantis Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo”.
2015 metais festivalyje dalyvavo 200 sporto mugės ir parodos dalyvių, 1000 (sportininkų), virš – 12 000 lankytojų.