Turizmo ir sporto misionierius

Data

2002 04 30

Įvertinimas
0

Balandžio 30 d. Algimantui Jucevičiui, "Sporto visiems" generaliniam sekretoriui, suėjo 60 metų. Šios gražios sukakties proga pasveikinti garbaus jubiliato į Kūno kultūros ir sporto departamentą rinkosi sporto visuomenė.
A.Jucevičiui sveikintojai skyrė daug gražių žodžių, daug gėlių ir atminimo dovanų. Bet ne tik. Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacijos prezidentas Romas Bernotas pasveikino jį savos kūrybos daina.
Jubiliato nuopelnai, plėtojant masinį sportą ir turizmą, buvo įvertinti net dviem medaliais: Seimo pirmininko vardu jam įteiktas sidabro medalis, o KKSD generalinis direktorius Vytas Nėnius apdovanojo atminimo medaliu "Už nuopelnus Lietuvos sportui".
Garbų jubiliatą sveikino ir Valstybės kontrolierius Jonas Liaučius, kuris, be to, yra Lietuvos asociacijos "Sportas visiems" garbės prezidentas. Seimo narys Gintaras Jakavonis, žinomas kaip pagonybės šalininkas, padovanojo nenuilstančiam turistui lietuvių pagonių likimo deivę Laimą, kad saugotų jį kelionėse. 60-ojo jubiliejaus proga sveikino "Sporto visiems" prezidentas Algimantas Vasiliauskas bei visų šios asociacijos narių atstovai, Parolimpinis komitetas, Lietuvos sporto informacijos centras, Vilniaus kūno kultūros ir sporto skyrius, Turizmo departamentas ir kt. Juk šio žmogaus auklėtiniai šiandieną išsibarstę po įvairiausias veiklos sritis, tarp jų yra ir įkopusių į tokias aukštumas kaip Everestas.
Ne iš vieno lūpų tądien skambėjo žodžiai: Algimantas - nuoširdžiai savo veiklai atsidavęs žmogus, sugebėjęs įskiepyti meilę sportui ir turizmui daugeliui žmonių. 90 procentų jo veiklos yra visuomeninė. Tai tikras profesionalas, kantriai dirbantis savo darbą ir nesiskundžiantis, kad trūksta bazių, inventoriaus ar pan. "Gamta - pats didžiausias stadionas, tad norint sportuoti tereikia noro, - dar kartą visiems susirinkusiems patvirtino pats jubiliatas. - Mūsų keliautojų terminais šnekant, gal man jau būtų laikas baigti žygį ir rašyti ataskaitą, tačiau šie jūsų sveikinimai įpareigoja savo žygį tęsti toliau".