Svarbi informacija olimpinių sporto šakų administratoriams

Data

2019 03 12

Įvertinimas
1
All In.jpg

Įgyvendindama „ALL IN- lyčių pusiausvyros sporto srityje link“ projektą, Europos Taryba kartu su kitomis 19 Europos šalimis (Albanijos, Austrijos, Azerbaidžano, Belgijos, Bulgarijos, Kroatijos, Čekijos Respublikos, Danijos, Suomijos, Prancūzijos, Gruzijos, Graikijos, Izraelio, Lietuvos, Juodkalnijos, Nyderlandų, Portugalijos, Serbijos ir Ispanijos) ir bendradarbiaudama su Tarptautiniu olimpiniu komitetu pradeda duomenų rinkimo kampaniją

Daugiausiai dėmesio bus skiriama šioms sritims: lyderystė, treniravimas, dalyvavimas varžybose, smurtas dėl lyties sporte, žiniasklaida / komunikacija ir programos lyčių lygybės sporto srityje. Apklausoje dalyvaus: Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Lietuvos olimpinių sporto šakų federacijos.

Atsižvelgiant į tai, prašome dalyvauti šioje apklausoje dėl šių priežasčių, kurios bus naudingos ir jūsų organizacijai:

  • Galėsite palyginti savo padėtį su kitų Lietuvos ir Europos šalių organizacijomis, veikiančiomis sporto srityje
  • Gauti rezultatai suteiks tvirtą pagrindą priimti sprendimus dėl lyčių lygybės politikos įgyvendinimo sporto srityje. 

Pažymėtina: iškilus problemoms, kreipkitės į projekto koordinatorę, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Sporto grupės patarėją Gintarę Papartę (el. p. gintare.paparte@smm.lt, tel. 8 5 2191140) arba Kūno kultūros ir sporto departamento Kūno kultūros ir sporto strategijos skyriaus vyriausiąjį specialistą Renatą Mizerą (el. p. renatas.mizeras@kksd.lt, mob. 8 614 47282).

 

PRAŠOME UŽPILDYTI ANKETĄ IKI 2019 M. KOVO 21 D.

Iš anksto dėkojame, kad prisidedate prie šio svarbaus projekto įgyvendinimo.