Susitikime su Vilniaus universiteto vadovais ir studentais – apie sąlygas sportininkams

Data

2014 09 11

Įvertinimas
0
20140911_121656.jpg

Kūno kultūros ir sporto departamento direktorius Edis Urbanavičius susitikime su Vilniaus universiteto rektoriumi, laikinai einančiu pareigas, prof. Jūru Baniu bei universiteto studentėmis – stalo tenisininkėmis, Europos universitetų žaidynėse iškovojusiomis bronzos medalius, aptarė universiteto požiūrį į studijuojančius sportininkus, treniruočių, dalyvavimo varžybose, stojimo į universitetą sąlygas.

Susitikime taip pat aptarti Vilniaus universiteto planai Saulėtekio rajone statyti daugiafunkcį sporto kompleksą su universalia sale ir baseinu, skirtą keliems universitetams. Vilniaus universiteto vadovas pabrėžė, jog studentai turi turėti ne tik bibliotekas, laboratorijas, bet ir kultūringą poilsį. Savo ruožtu, sportininkės, kurių viena studijuoja mediciną, sako sugebančios suderinti studijas ir sportą.

Stalo tenisininkėms Monikai Tamulionytei, Ingridai Preidžiūtei, Auksei Gecevičiūtei bei Ievai Venslavičiūtei ir jų komandos trenerei Džiuljetai Liepinaitienei buvo įteiktos padėkos už pergalę Europos universitetų žaidynėse, o Vilniaus universitetui – proginis prizas.