Susitikime su irkluotojais – apie pasirengimo sąlygas

Data

2014 08 06

Įvertinimas
0
20140805_112541.jpg

Kūno kultūros ir sporto departamente pasveikinti pasaulio jaunimo irklavimo čempionato nugalėtojai ir prizininkai bei jų treneriai. Italijos mieste Varezėje Milda Valčiukaitė tapo pasaulio jaunimo čempione vienviečių valčių klasėje, dvivietininkai Aurimas Adomavičius ir Rolandas Maščinskas laimėjo sidabrą, o vienviečių valčių klasėje Žygimantas Gališanskis iškovojo trečią vietą.

Sveikindamas jaunuosius sportininkus Kūno kultūros ir sporto departamento generalinis direktorius Edis Urbanavičius pastebėjo, kad šių sportininkų pasiekimai yra ne staigmenos, o tęstinumo ir ilgalaikio darbo rezultatas. Departamento vadovas įteikė padėkas ir gėles bei palinkėjo sėkmės po dvejų savaičių vyksiančiame pasaulio irklavimo čempionate Olandijoje.

Susitikime dalyvavo ir Lietuvos irklavimo federacijos vadovas, sportininkų treneriai, todėl buvo aptarti Trakų irklavimo sporto bazės, kurios likusią dalį šių metų birželio 30 dieną Lietuvos policijos mokykla perdavė departamento Lietuvos olimpiniam sporto centrui, gyvenamųjų patalpų ir kitos infrastruktūros klausimai, medicininio personalo poreikis bei jaunų perspektyvių sportininkų rengimo problemos. Susitikime dalyvavę sportininkai pažymėjo, kad jiems yra sudaromos tinkamos sąlygos rengtis svarbiausiems šių metų startams.