Su šventėmis!

Data

2007 12 19

Įvertinimas
0
2007-12-19  Su šventėmis!.jpg

Skaičiuojame paskutines 2007-ųjų dienas, o mūsų mintys vis dažniau krypsta į būsimuosius metus – kokius lūkesčius galime puoselėti olimpiniais metais?.. 2007-aisiais Lietuvos sportininkai iš Europos ir pasaulio čempionatų parvežė per 200 medalių, 22 iš jų – olimpinių sporto šakų ir rungčių. Per 50 sportininkų jau įvykdė olimpinius normatyvus, tarp jų – mūsų vyrų krepšinio rinktinė. Stovime ant metų slenksčio su didelėmis viltimis, nors žinome – olimpiniame Pekine siekti aukščiausių rezultatų mūsų sportininkams bus nelengva...
Liko patys sunkiausi mėnesiai. Kai reikės ypatingo visų mūsų susikaupimo ir  susiklausymo. Kai galbūt vardan Lietuvos reikės paminti savo asmenines ambicijas. Ne kartą jau įrodėme, kad svarbiais ir atsakingais momentais Lietuvos sporto visuomenė moka susitelkti. Neabejoju, kad 2008-aisiais būsime vienas kumštis ir didelė jėga!
Vis dėlto artėjančios olimpinės žaidynės neatleidžia mūsų nuo kitų darbų ir pareigų. Į vieną gretą su didžiuoju sportu turi atsistoti ir sportas visiems, dar dažnai liekantis skambių pergalių šešėlyje. Tam, kad būtume sveiki, kad būtume energingi, kad būtume veiklūs ir darbingi. Ir būdami aktyvūs ir sveiki džiaukimės mūsų sportininkų pergalėmis pasaulio aikštynuose!
Linksmų šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų!