Su projekto „Moksleiviai – į Vyriausybę“ dalyviais - apie sporto infrastruktūrą ir kūno kultūros pamokas

Data

2014 08 28

Įvertinimas
0
2014-08-28_mano_vyriausybe_dalyviai.jpg

Kūno kultūros ir sporto departamente lankėsi projekto „Moksleiviai – į Vyriausybę“ dalyviai – Karolis Daugerdas iš Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazijos bei Karolis Rėvutas iš Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos. Susitikime su departamento vadovybe jaunuoliai domėjosi departamento veikla, investicijomis į infrastruktūrą, darbo valstybės tarnyboje specifika, departamento santykiais su kitomis institucijomis. Dalyviai taip pat vyko apžiūrėti  maniežo „Sportima“.

Departamento generalinis direktorius Edis Urbanavičius teiravosi apie moksleivių požiūrį į kūno kultūros pamokas. Projekto dalyviai pritarė, kad neretai motyvaciją lemia ne noras ir domėjimasis sportu, bet poreikis gauti pažymį. Buvo aptarta šio dalyko mokytojų kompetencijos ir imlumo naujovėms problema, sporto salių ir ypač persirengimo patalpų įrengimo ir atnaujinimo poreikis.  

Projektas „Moksleiviai – į Vyriausybę“ organizuojamas Vyriausybės šeštus metus, jo tikslas – gabius Lietuvos baigiamųjų klasių moksleivius skatinti domėtis valstybės institucijų veikla, politikų darbu bei tapti aktyvesniais piliečiais.