Sporto veteranai – pavyzdys jaunimui

Data

2007 10 23

Įvertinimas
0
2007-10-23  Sporto veteranai – pavyzdys jaunimui.jpg

Spalio 22 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybėje buvo pagerbti sporto veteranai – krepšinio, irklavimo ir lengvosios atletikos pasaulio čempionatų prizininkai.
Sporto veteranus pasveikino Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas Gediminas Kirkilas, pažymėjęs, jog sporto veteranų aktyvumas gali būti užkrečiantis pavyzdys jaunimui. Sporto veteranus pasveikino ir Kūno kultūros ir sporto departamento generalinis direktorius Algirdas Raslanas.
Šalies sporto vadovas KKSD Garbės komandoro ženklu apdovanojo vieną iš sporto veteranų sąjūdžio pradininkių ir aktyvisčių Lietuvoje, sporto veteranų ir olimpinio judėjimo propagavimo asociacijos „Penki žiedai“ viceprezidentę Danutę Ivašauskienę, neseniai šventusią 70 metų jubiliejų. O Ministrui Pirmininkui už paramą plėtojant Lietuvos sportą A.Raslanas įteikė plaketę „Lietuvos olimpiniams medaliams – 55-eri“.
Pasaulio veteranų krepšinio čempionato prizininkus – net septynias įvairių amžiaus grupių Lietuvos komandas – Premjeras G.Kirkilas apdovanojo padėkomis ir įteikė joms po kamuolį su savo parašu. Ministro Pirmininko padėkomis buvo apdovanoti ir pasaulio irklavimo bei lengvosios atletikos meistrų čempionatų prizininkai. Visiems sportininkams buvo įteikti ir sportiniai suvenyrai.