Sporto federacijų, asociacijų, sąjungų dėmesiui!!! Dėl dokumentų pateikimo

Data

2006 12 13

Įvertinimas
0

Lietuvos sporto federacijų, asociacijų, sąjungų dokumentų (nacionalinės rinktinės, jaunimo rinktinės, jaunių rinktinės, sporto varžybų kalendoriaus, sporto šakos laimėjimų, sportininkų meistriškumo rodiklių ir jų įvertinimo sutartiniais taškais blankų) pateikimo Tarpžinybinei komisijai grafikas. 

GRAFIKAS

Gruodžio 18 d. (pirmadienis) I aukšto (mažoji) posėdžių salė

                                                                       

8.10 – Baidarių ir kanojų irklavimo federacija          

8.20 – Bokso federacija                                             

8.30 – Dviračių sporto federacija                              

8.40 – Dziudo federacija  

8.50 – Imtynių federacija                              

9.00 – Irklavimo federacija                                        

9.10 – Krepšinio federacija                                        

9.20 – Futbolo federacija                                           

9.30 – Plaukimo federacija                                        

9.40 – Rankinio federacija                                         

9.50 – Sunkiosios atletikos federacija           

10.00 – Stalo teniso asociacija                                                                                     10.10 – Šaudymo sporto sąjunga                        

10.20 – Šiuolaikinės penkiakovės federacija

10.30 – Tinklinio federacija

13.00 – Žirgų sporto sąjunga

13.15 – Žolės riedulio federacija

13.30 – Lengvosios atletikos federacija

13.45 – Buriavimo sąjunga

14.00 – Biatlono federacija
14.15 – Čiuožimo federacija
14.30 – Slidinėjimo federacija
14.45 – Ledo ritulio federacija
15.00 – Sportinės žūklės fed.

15.15 – Kultūrizmo (IFBB) fed.    
15.30 – Regbio federacija
15.45 – Orientavimosi sporto fed.
16.00 – Sportinės akrobatikos fed
16.15 – Sportinių šokių federacija

16.30 – Šachmatų federacija

16.45 – Šaškių federacija

 

Gruodžio 19 d. (antradienis) V aukšto posėdžių salė

 

8.00 – Biliardo federacija                                         

8.10 – Virvės traukimo federacija                            

8.20 – Sportinio bridžo asociacija                             

8.30 – Vandens slidininkų sąjunga                           

8.40 –  JKA karatė asociacija                                     

8.50 – Kyokushin karatė federacija                          

9.00 –  Kurašo federacija                                           

9.10 – Lao-tai kovos menų federacija                      

9.20 –  Muai Tai sąjunga                                           

9.30 –  Korespondencinių šachmatų federacija         

9.40 –  Šachmatų kompozitorių sąjunga                    

9.50 –  Tradicinio karatė asoc                                    

10.00 – Fitneso federacija                                          

10.10 – Kultūrizmo ir fitneso asoc.                           

10.20 – Kultūrizmo WABBA asoc.                            

10.30 – Kultūrizmo NABBA  asoc.                            

10.40 – Niat-Nam federacija                                     

10.50 – Sambo imtynių federacija                             

11.00 – Povandeninio sporto fed.                              

11.10 – Svarsčių kilnojimo fed.                                

11.20 – Galiūnų sporto fed.                           

11.20 – Jėgos trikovės fed.

11.30 -  Alpinizmo asociacija

11.40 - Balandžių sporto fed.

11.50 – Bočios žaidimo fed.

 

Gruodžio 20 d. (trečiadienis) V aukšto posėdžių salė

 

8.20 – Laivų modelių sporto federacija                     

8.30 – Ritinio sporto federacija                                

8.40 – Ringo federacija                                             

8.50 –  Pankrationo federacija                                   

9.00 –  Automobilių sporto federacija                       

9.10 –  Kartingo federacija                                       

9.20 –  Motociklų sporto federacija                           

9.30 – Motorlaivių federacija                                  

9.40 – Radijo sporto federacija                                 

9.50 –  Greituminių automodelių federacija              

10.00 – Aeroklubas                                                    

10.10 – Shotokan karatė federacija                           

10.20 – Gimnastikos federacija                                 

10.30 – Bušido federacija                                          

10.40 – Taekvando (WTF)                                         

10.50 – Badmintono federacija                                  

11.00 – Beisbolo federacija                                      

11.10 – Fechtavimosi federacija

11.20 – Lankininkų federacija

11.30 – Teniso sąjunga

11.40 – Triatlono federacija

11.50 – Vandensvydžio federacija

13.00 – Greitojo čiuožimo asociacija 

13.10 - Kalnų slidinėjimo federacija

13.20 – Medžioklio šaudymo fed.

13.30 – Universalios kovos fed.

13.40 -

13.50 -

14.00

14.10

14.20

14.30

14.40

                                   

PASTABA: Federacijas, neradusias savo pavadinimo grafike, prašome kreiptis

tel.  8 5 233 61 01, arba el. paštu: aivaras@kksd.lt