exclamation

Informuojame, kad nuo 2020-11-27 18:00 iki 2020-11-29 18:00 ir nuo 2020-12-04 18:00 iki 2020-12-06 18:00 bus atliekami IS infrastruktūros perkėlimo darbai. Dėl šios priežasties galimi trumpalaikiai portalo „Mano vyriausybė“ veiklos sutrikimai. Atsiprašome už nepatogumus.

Projekto „Moksleiviai – į Vyriausybę“ dalyviai domėjosi šalies sporto ateitimi

Data

2011 08 25

Įvertinimas
0
2011-08-25_Projekto_Moksleiviai _ i_Vyriausybw_dalyviai_domejosi_salies_sporto_ateitimi_1.jpg

Kūno kultūros ir sporto departamente apsilankę projekto „Moksleiviai – į Vyriausybę“ dalyviai Ramūnas Jakubauskas ir Deividas Tumelis susitikime su generaliniu direktoriumi Klemensu Rimšeliu ir jo pavaduotoju Vytautu Vainiu klausinėjo apie sporto ateities viziją, sporto strategiją, investicinius projektus. 

Pasak vieno iš dalyvių R. Jakubausko, po susitikimo „susidarė įspūdis, jog infrastruktūros plėtros klausimu departamentas, gaudamas išties palyginti mažą finansavimą, pinigus paskirsto ir sugeba net ir sunkiu krizės laikotarpiu įdėti tvirtą indėlį į Lietuvos sporto ateitį, tobulėjimą.“

Dalyviai taip pat vyko apžiūrėti  sporto paskirties objektų Vilniuje bei Trakuose – uždaro futbolo maniežo ,,Sportima“, Trakų irklavimo bazės, taip pat katamaranu plaukė apžiūrėti Galvės ežere irklavimui skirtą trasą. Kartu susipažino su irkluotoja Donata Vištartaite ir jos treneriu Algirdu Kazimieru Areliu. Apibendrindami dieną projekto dalyviai tvirtino, kad jiems tai buvo labai įdomi patirtis.

Projektas „Moksleiviai – į Vyriausybę“ organizuojamas Vyriausybės trečius metus, jo tikslas – gabius Lietuvos baigiamųjų klasių moksleivius skatinti domėtis valstybės institucijų veikla, politikų darbu bei tapti aktyvesniais piliečiais.