Prieš rungtynes – D.Kasparaičio vizitas KKSD

Data

2009 10 12

Įvertinimas
0
2009-10-12  Prieš rungtynes – D.Kasparaičio vizitas KKSD.jpg

Spalio 12 d. vakarą Vilniuje sporto mėgėjai turės išskirtinę progą pamatytį aukščiausio lygio ledo ritulio rungtynes – čia Lietuvos ledo ritulininko Dariaus Kasparaičio, žaidžiančio Sankt Peterburgo klube SKA, iniciatyva vyks Žemyninės ledo ritulio lygos (KHL) rungtynės tarp Sankt Peterburgo komandos ir Kazanės „Ak Bars“. Pirmadienio rytą D.Kasparaitis ir SKA klubo gen. direktorius Vadimas Fisko kartu su Lietuvos ledo ritulio federacijos prezidentu Rolandu Bučiu apsilankė Kūno kultūros ir sporto departamente, kur susitiko su KKSD gen.direktoriaus pavaduotoju, vykdančiu gen. direktoriaus pareigas, Ritu Vaiginu ir pavaduotojais Mykolu Kačkanu bei Evaldu Skyriumi ir aptarė ledo ritulio aktualijas.

KKSD gen. direktoriaus pavaduotojas, vykdantis gen. direktoriaus funkcijas, R. Vaiginas padėkojo svečiams už galimybę Lietuvos sporto mėgėjams pamatyti aukščiausio lygio ledo ritulio rungtynes. „Neabejoju, kad tokio lygio rungtynės pasitarnaus ledo ritulio plėtrai ir populiarinimui mūsų šalyje. O tai, kad lietuviams ledo ritulys įdomus, rodo ir tai, kad bilietai į šias rungtynes jau bemaž parduoti“, – patikino R.Vaiginas. KKSD vadovas įteikė D.Kasparaičiui ir V.Fisko KKSD Atminimo medalius.

SKA gen. direktorius V.Fisko sakė, jog panaši situacija, kai Sankt Peterburgo arena bus užimta, gali pasikartoti po Naujųjų metų, ir pažadėjo, jog tokiu atveju KHL rungtynės vėl būtų žaidžiamos Vilniuje. Rusijos klubo vadovas teigė, jog jie nori populiarinti ledo ritulį, o prie šio darbo daug prisideda D. Kasparaitis, kuris pastaruoju metu dėl traumų negali daug rungtyniauti. Tačiau šįvakar, pasak R.Vaigino, lietuvį pamatyti ant ledo Vilniuje, nors ir trumpai, tikimasi.