Premijos golbolistams

Data

2002 03 29

Įvertinimas
0

Kovo 29 d. Kūno kultūros ir sporto departamente buvo pagerbti ir piniginėmis premijomis apdovanoti Europos aklųjų golbolo čempionato sidabro medalių laimėtojai - šeši sportininkai ir trys jų treneriai.
Pergalė Europos čempionate - ne pirmasis svarus Lietuvos golbolistų laimėjimas - jie pakartojo Sidnėjaus parolimpinių žaidynių sėkmę, kur irgi užėmė antrąją vietą.
Už pergalę Europos čempionate aklųjų golbolo komandai pagal Vyriausybės priimtą nutarimą buvo skirta 12 tūkst. Lt.
Prieš įteikdamas pinigines premijas, KKSD generalinis direktorius Vytas Nėnius pasidžiaugė šia gražia pergale, tardamas, jog pergalės tarptautinėse arenose džiugina ne tik sporto vadovus ar kitus sporto visuomenės žmones, bet tai suteikia džiaugsmo visiems Lietuvos žmonėms. Jis palinkėjo, kad komanda ir toliau siektų ir iškovotų pergalių.
Lietuvos aklųjų sporto federacijos prezidentas Raimundas Šimkus pasidžiaugė, jog Lietuvos golbolo komnada žinoma ir gerbiama pasaulyje. Artimiausias ir rimčiausias startas, kuris laukia golbolininkų - pasaulio čempionatas Brazilijoje. Ten bus kovojama ir dėl kelialapių į Parolimpines žaidynes Atėnuose. Bet prieš tai, birželio 6-8 dienomis, lietuviai dar dalyvaus namuose vyksiančiame tarptautiniame turnyre. Į jį savo jėgų išbandyti susirinks pačios stipriausios pasaulio komandos - Australijos, Afrikos, Vengrijos, Suomijos, Vokietijos, Latvijos, Lenkijos.
Tą popietę su KKSD vadovu buvo ne tik pasidalinta neįgaliųjų psportininkų džiaugsmais, bet ir prisimintos aktualiausios problemos , kaip pavyzdžiui, sporto bazės ir kt.