Pirmasis spalio šeštadienis - Kūno kultūros ir sporto diena

Data

2010 09 29

Įvertinimas
0

Lietuvos Respublikos atmintinų dienų įstatymas (Žin., 1997, Nr.67-1672) 2008 m. gegužės 31 d. buvo papildytas dar viena atmintina diena – Kūno kultūros ir sporto diena, kuri minima spalio pirmąjį šeštadienį.

Minint Kūno kultūros ir sporto dieną Kūno kultūros ir sporto departamente rugsėjo 30 d. 15 val. bus pagerbti olimpinių ir neolimpinių sporto šakų sportininkai ir treneriai, kurie iškovojo pergales pastaraisiais šių metų mėnesiais, taip pat Lietuvos Respublikos Seimo komanda, užėmusi pirmąją vietą (komandinėje įskaitoje) Antrosiose Europos parlamentarų žaidynėse, centrinių Kūno kultūros ir sporto organizacijų vadovai.

Kūno kultūros ir sporto dienos proga Lietuvos Respublikos Prezidentė spalio 1 d. 13 val. kviečia sportininkus ir jų trenerius į pagerbimo ceremoniją, kuri įvyks Lietuvos Respublikos Prezidento rūmuose (Simono Daukanto aikštė 3, Vilniuje). Šios ceremonijos metu kai kuriems ypač reikšmingų pergalių pasiekusiems sportininkams ir rinktinių nariams bus įteikti ir valstybės apdovanojimai.
Spalio 1 d. 15 val. Kūno kultūros ir sporto departamente taip pat bus pagerbti 2010 m. Kurčiųjų žaidynių nugalėtojai ir prizininkai, irklavimo, baidarių ir kanojų irklavimo sportininkai ir jų treneriai, Europos studentų krepšinio čempionato nugalėtojai.