Pasveikino pasaulio dirbančiųjų sporto konfederaciją

Data

2009 10 16

Įvertinimas
0

Spalio 16 d. Vilniuje prasidėjo pasaulio dirbančiųjų sporto konfederacijos (CSIT) generalinė asamblėja, kurioje dalyvauja 57 delegatai iš 39 pasaulio valstybių.
CSIT generalinės asamblėjos dalyvius pasveikino Kūno kultūros ir sporto departamento gen. direktoriaus pavaduotojas, vykdantis generalinio direktoriaus funkcijas, Ritas Vaiginas: „Fizinio aktyvumo vaidmuo auga. Įtampa, stresas, netaisyklinga mityba, pasyvus gyvenimo būdas kenkia žmonių sveikatai, o išlikti tiek fiziškai, tiek psichologiškai sveikam padeda būtent fizinis aktyvumas. Tačiau, deja, jo poreikį įsisąmonina ir supranta toli gražu ne kiekvienas ir fizinis žmonių aktyvumas dar nėra toks, kokio norėtųsi. Pasaulio dirbančiųjų sporto konfederacija – svarbus mėgėjų sporto ramstis. Tikimės, kad jūsų sambūris mūsų šalyje bus naudingas sporto specialistams, kad baigę darbą išsiskirstysite su naujomis idėjomis, kaip plėtoti ir kaip įtraukti į mėgėjišką sportą vis daugiau žmonių visame pasaulyje“. 
R.Vaiginas KKSD dekoratyvines lėkštes įteikė CSIT prezidentui Haraldui Baueriui ir generaliniam sekretoriui Wimui Hoeijenbosui.