exclamation

Informuojame, kad nuo 2020-11-27 18:00 iki 2020-11-29 18:00 ir nuo 2020-12-04 18:00 iki 2020-12-06 18:00 bus atliekami IS infrastruktūros perkėlimo darbai. Dėl šios priežasties galimi trumpalaikiai portalo „Mano vyriausybė“ veiklos sutrikimai. Atsiprašome už nepatogumus.

Pasaulio sambo čempionatui ruošiamasi planingai

Data

2011 08 05

Įvertinimas
0

Vilniuje besilankanti Tarptautinės sambo mėgėjų federacijos (FIAS) delegacija, kuri vertina, kaip ruošiamasi lapkritį Vilniuje vyksiančiam pasaulio sambo čempionatui, susitikime su Kūno kultūros ir sporto departamento atstovais teigė, kad pasiruošimas vyksta sklandžiai.

„Šis pasaulio čempionatas Lietuvoje yra sambo sporto šakos pasiekimų ir nacionalinės federacijos įvertinimas. Tai dar vienas įrodymas, kad Lietuva yra pasirengusi priimti ir organizuoti tarptautinius aukšto lygio renginius“, –  susitikime sakė Kūno kultūros ir sporto departamento generalinio direktoriaus pavaduotojas Vytautas Vainys.

Pasak delegacijos narių, „Siemens“ arena Vilniuje yra tinkama, o pakoregavus salės išplanavimą, ji bus viena geriausių iš visų arenų, kuriose vyko pasaulio sambo čempionatai. Delegacija išreiškė pritarimą ir dėl numatytų apgyvendinimo ir darbo sąlygų.

FIAS delegacija įsitikino, kad būsimas renginys Lietuvoje vertinamas atsakingai, tai rodo ir departamento, Vilniaus savivaldybės dėmesys, organizatorių konkretūs darbai.

Pasaulio sambo čempionatas vyks Vilniuje lapkričio 10-14 dienomis. Tai – jubiliejinis, 35-asis čempionatas. Šiuo metu vyks ir pasaulinis sambo kongresas, kuriame bus diskutuojama apie šios sporto šakos plėtojimą siekiant tapti olimpine sporto šaka. Vilniuje laukiama apie 400 kovotojų iš 50 šalių, čempionate varžysis vyrai, moterys ir kovinės sambo atstovai.