Pagerbti sporto veteranai ir sportininkai

Data

2008 12 03

Įvertinimas
0
2008-12-03  Pagerbti sporto veteranai ir sportininkai.jpg

Gruodžio 3 d. Kūno kultūros ir sporto departamente buvo pagerbti Lietuvos sportui nusipelnę žmonės, švenčiantys garbingus jubiliejus, ir sportininkai. Žveldamas į tebesportuojančius ir sportui atidavusius visą gyvenimą susirinkusius žmones, KKSD generalinis direktorius Algirdas Raslanas džiaugėsi Lietuvos sporto laimėjimais: „Manau, kad esami efektyviausiai dirbančių Europoje ir netgi pasaulyje – pagal investicijas, tenkančias vienam žmogui, ir pagal iškovotų medalių skaičių. Ir šie laimėjimai prasideda nuo jūsų – nuo kiekvieno sporto žmogaus“. Sporto vadovas palinkėjo laikyti aukštai iškeltą sporto laimėjimų kartelę ir ateityje. 


KKSD gen. direktorius įteikė Lietuvos nusipelniusio trenerio garbės ženklus treneriams-sporto mokytojams, kuriems suteikta Lietuvos nusipelniusio trenerio kategorija ir vardas – krepšinio trenerėms Dianai Anužienei, Ramunei Kumpienei ir Daivai Mažionienei, dviračių sporto treneriams Alfonsui Lenkiui ir Stasiui Paštuoliui, bokso – Ivanui Minkevičiui ir Vincui Murauskui, šiuolaikinės penkiakovės treneriui Pavelui Makarovui.


KKSD medaliais už sporto pergales A.Raslanas apdovanojo 2008 m. Europos orientavimosi kalnų dviračiais čempionato prizininkes Ramunę Arlauskienę, Karoliną Mickevičiūtę , Vaidą Reinartaitę  ir jų trenerius.
KKSD apdovanojimus šalies sporto vadovas įteikė visam būriui Lietuvos sportui nusipelniusių sporto veteranų. KKSD Sporto garbės komandoro ženklu už didelį indėlį į irklavimo sportą A.Raslanas apdovanojo Skaistę Byčkovienę. Sporto garbės komandoro kryžiai už ilgametį darbą sporto srityje taip pat skirti Kęstučiui  Petraičiui, už didelį indėlį į išeivijos sporto žurnalistiką – JAV gyvenančiam Edvardui Šulaičiui, už svarų indėlį į rankinio plėtrą – Vaclovui Algimantui Cickevičiui.


KKSD Sporto garbės kryžius už svarų indėlį į sporto mokslą A.Raslanas įsegė Genovaitei Irtmonienei ir Snieginai Poteliūnienei, už kūno kultūros ir sporto plėtrą bei atskirų sporto šakų plėtojimą Lietuvoje – Jonui Mikailioniui,  Juliui Kibui,  Eduardui Jakui, Ivanui Romanovui, Antanui Bosui.


Įvertindamas Stanislovo Algio Kavaliausko, Laimos Lekarauskienės, Bronislovo Geldausko, Ričardo Baltos nuopelnus plėtojant Lietuvoje atskiras sporto šakas, šalies sporto vadovas apdovanojo juos KKSD aukso medaliais, o  Vytenį Tupčiauską – KKSD bronzos medaliu.


KKSD padėkos medalis už prasmingą veiklą plėtojant fechtavimo sportą Lietuvoje įteiktas Rasai Rimgailienei.