Pagerbti šių metų pabaigoje medalius iškovoję sportininkai ir jų treneriai

Data

2010 12 29

Įvertinimas
0
2010-12-29_Pagerbti_siu_metu_pabaigoje_medalius_iskovoje_sportininkai_ir_ju_treneriai_1.jpg

Šiandien Kūno kultūros ir sporto departamente pagerbti šių metų paskutinįjį ketvirtį Pasaulio ir Europos čempionatuose medalius iškovoję sportininkai bei jų treneriai. Departamento medaliai „Už sporto pergales“ įteikti daugiau nei 50-čiai laimėtojų.

„Iš tiesų Lietuva turi kuo didžiuotis, atsižvelgiant į šiandienos aktualijas, tikimės, turės kuo didžiuotis ir ateityje. Atstovauti savo šaliai yra ypatingas uždavinys. Pasirinkdamas kitą šalį, niekuomet nebegalėsi atstovauti tai, kurioje gimei. Šiandien susirinko žmonės, kurie žino, ką reiškia atstovauti Lietuvai ir garsinant jos vardą siekti didelių laimėjimų“, – sveikindamas sportininkus ir dėkodamas už pasiekimus sakė departamento generalinis direktorius Klemensas Rimšelis.

Departamente pagerbti šių metų aukso medalių laimėtojai: Eligijus Jagelavičius, pasaulio universalios kovos čempionato peiliu svaidymo rungties laimėtojas, jo treneris Jurijus Bykovas, Eduard Špakov, Europos kikbokso čempionato laimėtojas ir jo treneris Stanislav Šestak, Ugnė Gabija Svirbutavičiūtė, laimėjusi pasaulio kastingo čempionate spiningo rungtyje ir jos treneris Marijonas Svirbutavičius, sidabro medalį iškovojęs Edgaras Riabko, laimėjęs pasaulio motorlaivių čempionate, ir jo treneris Žilvinas Stanaitis

Apdovanotos ir dviratininkės – Europos dviračių elito treko čempionato sidabro ir  bronzos medalių laimėtoja Simona Krupeckaitė, komandinių persekiojimo rungtynių bronzos medalių laimėtojos Vilija Sereikaitė, Aušrinė Trebaitė, Vaida Pikauskaitė ir jų treneriai Antanas Jakimavičius bei Dmitrij Leopold.

Departamento apdovanojimai įteikti ir sportinių šokių klubo „Žuvėdra“ šokėjams, iškovojusiems sidabro medalius pasaulio Lotynų Amerikos sportinių šokių ansamblių čempionate bei jų treneriams Skaistei Idzelevičienei, Romualdui Idzelevičiui ir Dainai Bertulienei.

Medaliai „Už sporto pergales“ įteikti ir pasaulio shotokan karate čempionato bronzos medalių laimėtojams – Tomui Žilinskui ir jo treneriui Ričardui Piepoliui, Jurgitai Januškaitei ir jos trenerei Laimai Grižaitei, Austėjai Matuzaitei ir jos treneriui Alfonsui Valuntoniui, taip pat Deimantei Judokevičiūtei.

 Apdovanotos ir stalo tenisininkė, Europos stalo teniso čempionate iškovojusi bronzą, Rūta Paškauskienė ir jos trenerė Romualda Garkauskienė, taip pat plaukikas, Europos plaukimo čempionato sidabro medalininkas Vytautas Janušaitis ir jo treneris Ramojus Anicetas Kalytis.

Departamento medaliai buvo įteikti pasaulio universalios kovos čempionato sidabro medalio laimėtojai Rūtai Aksionovai ir jos trenerei Svetlanai Vetrovai, bronzos medalių laimėtojams Jurijui Levko ir jo treneriui Aleksandrui Pavlovui bei Kornelijai Narušytei ir jos treneriui Vadimui Zelevui. Taip pat pasaulio kovinio sambo čempionato sidabro medalininkams Viktorui Tamoševič ir jo treneriui Stasiui Baziui bei Sergejui Grečicho ir jo treneriui Eduardui Rudui.

60-ties metų sulaukęs Albertas Daunoras įvertintas už svarų indėlį plėtojant regbio sportą Lietuvoje ir apdovanotas Kūno kultūros ir sporto departamento aukso medaliu „Už nuopelnus Lietuvos sportui”.

Kūno kultūros ir sporto departamento apdovanojimai tradiciškai teikiami kartą per ketvirtį.