Pagerbti jaunučių ir jaunimo sporto žaidynių nugalėtojai

Data

2003 12 08

Įvertinimas
0

Gruodžio 5 d. Lietuvos kūno kultūros akademijoje Kaune buvo pagerbti pietų Lietuvos regiono 2003 m. Lietuvos jaunučių ir jaunimo sporto žaidynių, skirtų S. Dariaus ir S. Girėno skrydžio per Atlantą 70-osioms metinėms paminėti, nugalėtojai.
"Tik treneriai ir sportininkai žino kiek nervų, pastangų ir jėgų kainuoja medalis, kurį atperka trumpas momentas ant garbės pakylos ir štai tokie pagerbimai", - sakė Žaidynių organizacinio komiteto pirmininkas ir Kūno kultūros ir sporto departamento gen. direktoriaus pavaduotojas Algirdas Raslanas.
2003 m. Lietuvos jaunučių ir jaunių sporto žaidynių I etape iš viso dalyvavo per 60 tūkst. jaunųjų sportininkų. Į finalinį etapą pateko daugiau nei 13 tūkst. jaunuolių.
Lietuvos miestų, rajonų, savivaldybių ir apskričių grupių nugalėtojams ir prizininkams įteiktos taurės ir padėkos raštai. I grupės nugalėtoju ir jaunučių, ir jaunimo amžiaus grupėse jau dešimtus metus iš eilės tapo Kaunas, tradiciškai aplenkdamas jaunuosius Vilniaus sportininkus.
III miestų ir rajonų grupėje pirmąsias vietas jaunučių ir jaunimo žaidynėse užėmė Alytaus sportininkai. VI grupės nugalėtoja jaunučių žaidynėse tapo Kalvarijų savivaldybė, o jaunimo - Širvintų.
I grupės nugalėtoju pagal apskritis ir jaunučių, ir jaunimo žaidynėse tapo Kauno apskritis, o Alytaus apskritis nugalėjo II grupėje.
Taip pat apdovanoti sporto mokymo ir bendrojo lavinimo įstaigų grupių nugalėtojai ir prizininkai.
Be to, šiemet pirmąkart įteiktas prizas didžiausią pažangą savo grupėje padariusiam miestui ar rajonui. Toks prizas Kaune buvo įteiktas Jurbarko sporto skyriui (IV gr.).
Po 2003 m. Lietuvos jaunučių ir jaunimo žaidynių prizininkų apdovanojimo Kauno miesto savivaldybė bei miesto Kūno kultūros ir sporto skyrius padėkomis apdovanojo ir savo miesto geriausius sportininkus.
Prieš savaitę Žemaitijos regiono 2003 m. Lietuvos jaunučių ir jaunimo žaidynių nugalėtojai buvo pagerbti ir apdovanoti Plungėje.