Pagerbta Mykolo Romerio universiteto krepšinio komanda

Data

2014 08 13

Įvertinimas
0
20140812_120413.jpg

Kūno kultūros ir sporto departamente buvo pagerbta Mykolo Romerio universiteto krepšinio komanda, kuri iškovojo aukso medalius liepos 24 – rugpjūčio 9 d. Roterdame (Olandija) vykusiose Europos universitetų žaidynėse.

Sveikindamas Mykolo Romerio universiteto komandos krepšininkus (Gediminas Orelikas, Antanas Udras, Dominykas Domarkas, Paulius Dambrauskas, Dovis Bičkauskas, Edvinas Jezukevičius, Ignas Rylas, Julius Kazakauskas, Mantas Virbalas, Osvaldas Olisevičius, Tautvydas Šležas ir Paulius Semaška) ir trenerius Kūno kultūros ir sporto departamento direktorius Edis Urbanavičius įteikė departamento padėkas, gėles bei dekoratyvinę lėkštę.

Susitikime buvo paliesta ir ankščiau su kitomis sporto federacijomis aptarta tema – kaip sudaryti palankiausias sąlygas studentams siekti geriausių rezultatų bei užtikrinti, kad po studijų užbaigimo jie nepasitrauktų iš profesionalaus sporto. Sportininkų pagerbime dalyvavęs Mykolo Romerio universiteto rektorius prof. dr. Alvydas Pumputis pažymėjo, kad sportas yra be galo svarbus elementas, nes ne tik lavina tvirtas charakterio savybes, bet ir sportininkų laimėjimai geriausiai garsina universiteto vardą, todėl MRU universitete yra skiriamas didelis dėmesys sportui, sudarant galimybes studentams derinti studijas ir mokslą.

Kūno kultūros ir sporto departamente planuojama pagerbti ir kitus Europos žaidynių čempionus bei prizininkus.