Padėkota sportininkams ir treneriams

Data

2002 10 23

Įvertinimas
0

Kūno kultūros ir sporto departamente spalio 23 d. buvo pagerbti ir apdovanoti sportininkai, 2002 m. pasiekę puikių rezultatų. KKSD gen. direktorius Vytas Nėnius pinigines premijas įteikė šauniesiems mūsų irkluotojams Alvydui Duonėlai ir Egidijui Balčiūnui, pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionate iškovojusiems aukso medalius, bei Romualdui Petrukanecui, Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate užėmusiam trečiąją vietą. Dar nespėjusiam po varžybų į tėvynę sugrįžti galiūnui Žydrūnui Savickui (pasaulio galiūnų čempionatas, II vt.), negalėjusiems į šventę atvykti šokėjams Editai Daniūtei ir Arūnui Bižokui (pasaulio klasikinių sportinių šokių čempionatas, III vt.) bei šokių ant ledo porai Margaritai Drobiazko ir Povilui Vanagui (pasaulio dailiojo čiuožimo čempionatas, IV vt.) piniginės premijos bus įteiktos vėliau.
Nebuvo pamiršti ir sportininkų treneriai, gydytojai, masažistai, kuriems taip pat įteiktos atitinkamos piniginės premijos.
Kiti sportininkai buvo apdovanoti KKSD Atminimo medaliais. Jie įteikti Sandrai Stanevičiūtei už Europos kiokušin karatė čempionate užimtą III vietą bei Lietuvos regbio rinktinės nariams, kurie Europos regbio-7 čempionate buvo penkti.
Kartu su sportininkais buvo pagerbtas ir visas būrys trenerių. Už ilgametį nuoširdų darbą jiems buvo įteikti Lietuvos nusipelniusio trenerio ženklai. Juos gavo šiuolaikinės penkiakovės specialistai V. Kalininas, G. Pikūnas, krepšinio treneriai O. Dindaitė, A. Rupšienė, M. Rotomskis, sportinių šokių treneriai A ir V. Visockai bei daugelis kitų.
Kiek vėliau į iškilmes rinkosi ir neįgalieji sportininkai. Pagerbti sportininkų atvyko ir Lietuvos parolimpinio komiteto prezidentas Seimo narys Vytautas Kvietkauskas.
Piniginės premijos įteiktos Lietuvos aklųjų golbolo rinktinės (pasaulio čempionatas, II vt.) ir Lietuvos kurčiųjų badmintono rinktinės (Europos čempionatas, I-II vt.) nariams.
KKSD Atminimo medaliais ir padėkomis apdovanoti Lietuvos specialiosios olimpiados krepšinio komanda (Europos specialioji olimpiada, I vt.), Lietuvos specialiosios olimpiados stalo teniso rinktinė (Europos specialioji olimpiada, I-IV vt.), Lietuvos specialiosios olimpiados plaukimo rinktinė (Europos specialioji olimpiada, I-III ir VII vt.)
Lietuvos Respublikos Vyriausybės medalis "Už sporto pergales" įteiktas Lietuvos kurčiųjų moterų šachmatų komandai, pasaulio kurčiųjų moterų komandiniame šachmatų čempionate užėmusiai II vietą.
Po to, kai sportininkams buvo įteikti apdovanojimai, jie dar turėjo progos savo rūpesčiais ir džiaugsmais pasidalinti su Lietuvos sporto vadovybe.