Olimpiadai besirengiantys sportininkai su Kūno kultūros ir sporto departamento vadovais aptarė jiems aktualius klausimus

Data

2011 12 21

Įvertinimas
0
2011-12-21_Olimpiadai_besirengiantys_sportininkai-su_KKSD_vadovais_aptare_jiems_aktualius_klausimus_1.jpg

Šiandien susitikęs su dalimi Londono olimpinėms žaidynėms besirengiančių sportininkų Kūno kultūros ir sporto departamento direktorius Klemensas Rimšelis pristatė departamento veiklos prioritetus, kitų metų sporto srities ir pasirengimo olimpinėms žaidynėms finansavimą, Europos Sąjungos politiką sporto srityje. Sportininkai kėlė klausimus apie skirtingo dydžio premijų skyrimo priežastis, socialinio ir sveikatos draudimo sistemos pritaikymą sportininkams.

Linkėdamas gražių artėjančių švenčių, departamento generalinis direktorius K. Rimšelis paragino sportininkus nebijoti konkurentų, nes ir jie yra žmonės, turintys įvairių silpnybių, nekreipti dėmesio į nepagrįstą kritiką ar apkalbas, visuomet galvoti tik apie aukščiausią apdovanojimą ir tiesiog jį pasiimti, o premijos ateis savaime.      

Susitikimo reikalingumu neabejojo nei iniciatoriai, nei sportininkai. Sutarta, kad panašių susitikimų dar bus – su olimpiečiais, greičiausiai, tik po olimpinių žaidynių.