Neįgaliuosius sportininkus pagerbė šalies vadovas

Data

2007 12 12

Įvertinimas
0

Gruodžio 12 d. Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus pagerbė ir apdovanojo 2007 m. neįgaliųjų pasaulio ir Europos čempionatų, žaidynių nugalėtojus ir prizininkus, jų trenerius, sporto organizatorius.

Lietuvos Prezidentas padėkojo neįgaliesiems sportininkams už Lietuvos vardo garsinimą: „Visiems mums šie sporto metai atnešė daug džiaugsmo ir jūs esate dalis to pasididžiavimo – 11 aukso, 8 sidabro, 8 bronzos čempionatų medaliai“. V. Adamkus pažymėjo, kad būtina plėsti neįgaliųjų sportą. „Turime suvokti, kad ši veikla – tai nėra tik laisvalaikio praleidimas, o galimybė išsiugdyti savęs pasitikėjimo jausmą ir suteikti džiaugsmo visiems kitiems“, - sveikinimo kalboje pabrėžė valstybės vadovas. Sportininkams šalies vadovas palinkėjo sėkmingų startų kitais metais.

Prezidentas už valią ir ryžtą, siekiant sporto pergalių, bei pastangas, integruojant neįgaliuosius į valstybės ir visuomenės gyvenimą, ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžiumi  apdovanojo  trenerį Antaną Narvilą, kurčiųjų krepšinio rinktinės kapitoną Justiną Navlicką ir Kūno kultūros ir sporto departamento vyr. specialistą neįgaliųjų klausimams Vidą Stankevičių.

Už pergales 2007 m. pasaulio ir Europos čempionatuose bei Lietuvos vardo garsinimą Prezidento atminimo medaliai įteikti devyniolikai sportininkų. Kiti sportininkai, jų treneriai, sporto organizatoriai už neįgaliųjų sporto plėtrą ir laimėjimus tarptautinėse varžybose apdovanoti Prezidento atminimo dovanomis.

Lietuvos neįgaliųjų sporto organizacijoms už neįgaliųjų sporto puoselėjimą buvo įteiktos Prezidento padėkos.