Nauja knyga treneriams

Data

2003 11 20

Įvertinimas
0
jaunojo_sportininko_treniruote.jpg

Lapkričio 19 d. Kūno kultūros ir sporto departamente buvo pristatyta prof. habil. dr. Povilo Karoblio knyga "Jaunojo sportininko treniruotė".
Naujoji knyga skirta pirmiausia treneriams. Knygoje apibendrinta ir nuosekliai išdėstyta sporto treniruotės teorija ir didaktikos žinios kaip vientisa, moksliškai pagrįsta teorinė sportinio rengimo planavimo, vykdymo ir kontrolės sistema.
"Pagal iškovotų medalių skaičių šie metai buvo rekordiniai per visą Lietuvos nepriklausomybės laikotarpį. Turime gabių sportininkų ir gabaus jaunimo, tačiau dažnai susiduriame su trenerių problema", - dėkodamas autoriui už knygą kalbėjo vienas iš jos recenzentų nusipelnęs Lietuvos treneris, KKSD Sporto strategijos skyriaus vedėjas Algimantas Kukšta. Šią problemą akcentavo ne vienas kalbėjusysis. Treneriai, mokslininkai, šalies sporto vadovai išreiškė įsitikinimą, kad naujoji knyga bus reikalinga ir naudinga treneriams, padės jiems kūrybiškai organizuoti treniruotės vyksmą, ieškoti kiekvienam sportininkui individualios ir jam geriausiai tinkančios treniruočių sistemos.
Povilas Karoblis iš viso yra paskelbęs per 270 mokslinių-metodinių straipsnių, parašęs keletą lengvosios atletikos vadovėlių ir monografijų, 28 knygas ir mokomąsias priemones, skaitė mokslinius pranešimus įvairiose šalyse.