Liepos 21 d. Departamente įvyko sportininkų, sporto veteranų ir kitų sportui nusipelniusių asmenų apdovanojimas

Data

2010 07 21

Įvertinimas
0
Liepos 21 d. Departamente įvyko sportininkų, sporto veteranų ir kitų sportui nusipelniusių asmenų apdovanojimas. Pirmą kartą buvo suteikti  nusipelniusio Lietuvos Respublikos sportininko ir nusipelniusio sporto darbuotojo vardai.
Vadovaujantis Lietuvos Respublikos kūno kultūros ir sporto įstatymo 40 straipsnio nuostata nusipelniusio Lietuvos Respublikos sportininko vardas buvo suteiktas Sergejui Jovaišai.
Pirmasis nusipelniusio sporto darbuotojo vardas suteiktas buvusiam lengvosios atletikos treneriui, Panevėžio internatinės sporto mokyklos mokytojui, o vėliau ir jo direktoriaus pavaduotoju, ilgamečių Kūno kultūros ir sporto departamento darbuotojų Algimantui Kukštai, kuris birželio 30 d. šventė 75 metų jubiliejų.
Nusipelniusių sporto darbuotojų vardai taip pat suteikti Jonui Poderiui, Aleksui Stanislovaičiui, Edmundui Janauskui, Eduardui Jakui.
Kūno kultūros ir sporto departamento generalinis direktorius Klemensas Rimšelis padėkojo sportininkams ir jų treneriams už pasiektas pergales Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate, Europos Wabba kultūrizmo ir fitneso čempionate, Europos Lotynų Amerikos sportinių šokių ansamblių čempionate, pasaulio jaunimo sunkiosios atletikos čempionate.
 
Nuotraukoje (aut. A.Gimžauskas)  Departamento generalinis direktorius K. Rimšelis sveikina sunkiosios atletikos sportininką A. Didžbalį.