Kūno kultūros ir sporto departamento generalinis direktorius dalyvavo 14-oje Europos Tarybos ministrų, atsakingų už sportą, konferencijoje

Data

2016 12 06

Įvertinimas
0
2016-11-29 europos tarybos ministru atsak uz sport susitikimas.jpg

2016 m. lapkričio 29 d. Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės generalinis direktorius Edis Urbanavičius Vengrijos Respublikos Žmogiškųjų išteklių ministerijos ir Europos Tarybos kvietimu dalyvavo 14-oje Europos Tarybos ministrų, atsakingų už sportą, konferencijoje Budapešte.

Europos Tarybos ministrų, atsakingų už sportą, konferencija buvo skirta sporto integralumo klausimams – Europos sporto vadovai aptarė iššūkius, susijusius su kova su dopingu bei manipuliavimu sporto varžybomis, taip pat diskutavo apie gerojo valdymo sporte būtinybę stiprinant Vyriausybių ir sporto organizacijų bendradarbiavimą. 

Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės generalinis direktorius Edis Urbanavičius konferencijoje pažymėjo Lietuvos pasiryžimą ir įsipareigojimus kovoti su manipuliavimo sporto varžybomis reiškiniu, taip pat pristatė Lietuvos pažangą ruošiantis ratifikuoti Europos Tarybos Konvenciją dėl Manipuliavimo sporto varžybomis bei paminėjo iššūkius, su kuriais Lietuva susiduria kovodama su manipuliavimu sporto varžybomis. Generalinis direktorius taip pat pažymėjo Europos Tarybos vaidmenį reikšmingai prisidedant prie siekio įgyvendinti Europos Tarybos Konvenciją dėl Manipuliavimo sporto varžybomis bei padėkojo už galimybę Lietuvai dalyvauti Europos Tarybos projektinėse iniciatyvose, teikiančiose techninę ir praktinę pagalbą įgyvendinant Europos Tarybos Konvencijos principus.