Kūno kultūros ir sporto departamente pagerbti Europos jaunių (iki 18 metų) krepšinio čempionai

Data

2010 08 06

Įvertinimas
0
Rugpjūčio 5 dieną, Kūno kultūros ir sporto departamente prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės Europos jaunių krepšinio čempionams (iki 18 metų) ir jų treneriams bei delegacijos vadovui buvo įteiktos padėkos „Už sporto pergales“.
Vidaus reikalų ministras Raimundas Palaitis, pasidžiaugė jaunių pasiekimais.
KKSD generalinis direktorius Klemensas Rimšelis savo kalboje minėjo, kad Lietuva ne tik krepšinio šalis. Čia kiekvienas ne tik supranta, bet ir žaidžia krepšinį. Jaunieji čempionai privalo neužmigti ant laurų – į juos lygiuojasi visa Lietuva.
Sveikindamas krepšininkus Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) prezidentas Vladas Garastas prisiminė istoriją: „Mūsų Lietuvos krepšiniui šiemet sukako 88 metai. Per juos pasikeitė 6 krepšininkų kartos. Būčiau laimingas, jeigu jūs būtumėte 7-oji. Norėčiau, kad kuo daugiau šios rinktinės narių įsilietų į didįjį krepšinį. Svarbu, kad niekas jo nemestų į šalį. Po 18-os metų jaunystė baigiasi, o 19-mečiai jau pereina į vyrų rangą. Linkiu, kad Lietuva ir toliau būtų aukštumoje, krepšinio elite. Linkiu meilės ir fanatizmo krepšiniui bei norėčiau jus matyti vyrų rinktinėje“.
 A.Pliadžio nuotrauka