Kūno kultūros ir sporto departamente pagerbti didelio meistriškumo sportininkai, jaunieji sportininkai, jų treneriai bei sportui nusipelnę žmonės

Data

2012 12 20

Įvertinimas
0

Kūno kultūros ir sporto departamente pagerbti didelio meistriškumo sportininkai ir jaunimas, jų treneriai, nusipelnę sportui darbuotojai.

Kūno kultūros ir sporto departamento generalinis direktorius Klemensas Rimšelis palinkėjo sportininkams net ir pasiekus pačių aukštumų nenustoti, nes tik tokiu būdu tampama pavyzdžiais, į kuriuos lygiuojasi visi. „Būtent Jūsų iškovoti medaliai skatina vis didesnį valstybės ir visuomenės susidomėjimą sportu“ – pabrėžė departamento vadovas.        

Kūno kultūros ir sporto departamento medaliu „Už sporto pergales“ apdovanota Simona Krupeckaitė, paklausta, kuo būtų, jei nebūtų dviratininke, atsakė, jog be dviračio neįsivaizduoja savo gyvenimo.

Dukart Europos universalios kovos čempionė Rūta Aksionova į klausimą, ar sunku pateisinti čempionės vardą, atsakė, jog sunku – labiausiai dėl to, kad visi tuomet tikisi paties geriausio rezultato. Susitvarkyti su dėl šio spaudimo jaučiamu nerimu nevisada padeda net psichologijos studijos.

Nusipelniusio Lietuvos Respublikos sporto darbuotojo vardas suteiktas ir garbės ženklas bus suteiktas prof. Kęstui Miškiniui – ilgamiačiam Lietuvos sporto mokslo tarybos pirmininkui, daugybės knygų autoriui, 80 metų jubiliejaus proga už reikšmingą indėlį į sporto mokslą.  Komandoro garbės ženklas skirtas Kaziui Steponavičiui – dviratininkui, treneriui, vienam iš Lietuvo olimpinių misijų vadovų.

 

Nusipelniusio Lietuvos Respublikos sporto darbuotojo vardas ir garbės ženklas suteiktas:

Kęstui Miškiniui – 80 metų jubiliejaus proga už reikšmingą indėlį į sporto mokslą.

Kūno kultūros ir sporto departamento Komandoro garbės ženklu apdovanotas

Kazys Steponavičius – 60 metų jubiliejaus proga už labai didelį indėlį į olimpinio sporto plėtrą.

 

Kūno kultūros ir sporto departamento sidabro medaliu „Už nuopelnus Lietuvos sportui“ apdovanoti:

Dainius Cimbolas – 50 metų jubiliejaus proga už dziudo sporto plėtrą Lietuvoje;

Kęstutis Dambrauskas – 50 metų jubiliejaus proga už baidarių ir kanojų sporto plėtrą Lietuvoje;

Jonas Adamonis – 55 metų sukakties proga už aviamodelių sporto plėtrą Lietuvoje;

Laima Bubnelytė –  50 metų jubiliejaus proga už stalo teniso plėtrą Lietuvoje;

Rolandas Sakalauskas – 50 metų jubiliejaus proga už automobilių sporto plėtrą Lietuvoje;

Jolanta Miliūnienė – 50 metų jubiliejaus proga už automobilių sporto plėtrą Lietuvoje;

Arūnas Lekavičius – 50 metų jubiliejaus proga už automobilių sporto plėtrą Lietuvoje;

Rita Juozelskienė – 50 metų jubiliejaus proga už automobilių sporto plėtrą Lietuvoje;

Gintaras Šadauskas – 50 metų jubiliejaus proga už automobilių sporto plėtrą Lietuvoje;

Steponas Vyšniauskas – 55 metų sukakties proga už automobilių sporto plėtrą Lietuvoje

 

Kūno kultūros ir sporto departamento Atminimo medaliu apdovanoti:

Irena Burim – 60 metų jubiliejaus proga už aktyvią veiklą plėtojant neįgaliųjų sportą;

Benediktas Siliūnas – 50 metų jubiliejaus proga už Lietuvos kaimo sporto plėtrą;

Vytautas Grušauskas – 60 metų jubiliejaus proga už Lietuvos kaimo sporto plėtrą;

 

Kūno kultūros ir sporto departamento plakete apdovanoti:

Antanas Dailidė – 80 metų jubiliejaus proga už automobilių sporto plėtrą Lietuvoje;

Leonora Laima Beresnevičiūtė-Stankaitienė – 70 metų jubiliejaus proga už automobilių sporto plėtrą Lietuvoje;

Sigitas Januška – 70 metų jubiliejaus proga už automobilių sporto plėtrą lietuvoje;

Algirdas Šakalis – 70 metų jubiliejaus proga už sportinio ėjimo plėtrą Lietuvoje;

Justinas Vasiliauskas – 70 metų jubiliejaus proga už sportinio ėjimo plėtrą Lietuvoje;

Grigorijus Gutermanas – 65 metų sukakties proga už rankinio sporto plėtrą Lietuvoje;

Rimantas Povilas Jogėla – 60 metų jubiliejaus proga už fechtavimo sporto plėtrą Lietuvoje

Algirdas Kazimieras Arelis – 75 metų sukakties proga už irklavimo sporto plėtrą Lietuvoje;

 

Kūno kultūros ir sporto departamento medaliais „Už sporto pergales“ apdovanoti:

Avia ir kosminis modeliavimas

  1. Audrius Rastenis – 2012 m. pasaulio aviamodelių čempionato F2D klasės aukso medalio laimėtojas;

 

  1. Maksim Timofejev – 2012 m. pasaulio kosminio modeliavimo čempionato S1B klasės aukso medalio laimėtojas;

 

  1. Mykolas Treikauskas – 2012 m. pasaulio kosminio modeliavimo čempionato S1B klasės sidabro medalio laimėtojas, S9A klasės sidabro medalio laimėtojas;

 

Buriavimas

  1. Gintarė Scheidt – 2012 m. pasaulio buriavimo čempionato Laser-Radial jachtų klasės aukso medalio laimėtoja;
  2. Treneris – Linas Eidukevičius;

 

  1. Martis Pajarskas - 2012 m. Europos buriavimo čempionato Laser-Radial jachtų klasės sidabro medalio laimėtojas;
  2. Treneris – Linas Grabnickas;

 

Kartingai

  1. Simas Juodviršis – 2012 m. Europos kartingų čempionato KZ2 klasės aukso medalio laimėtojas
  2. Treneris – Harry Weed;

 

Lengvoji atletika

  1. Raivydas Stanys – 2012 m. Europos lengvosios atletikos čempionato šuolio į aukštį sidabro medalio laimėtojas;
  2. Treneriai – Algirdas Baranauskas;
  3. Audronė Gavelytė;

 

  1. Lina Grinčikaitė – 2012 m. Europos lengvosios atletikos čempionato 100 m bėgimo bronzos medalio laimėtoja;
  2. Treneris- Edmundas Norvilas;

 

Padėka apdovanoti:

  1. Dovilė Dzindzaletaitė – 2012 m. pasaulio jaunimo lengvosios atletikos čempionato trišuolio rungties sidabro medalio laimėtoja;
  2. Treneris – Juozas Tribė;

 

Medaliu „Už sporto pergales“ apdovanoti:

 

Poledinė žūklė

  1. Aivaras Dudzinskas – 2012 m. pasaulio poledinės žūklės čempionato sidabro medalio laimėtojas
  2. Treneris – Arimantas Cironka

 

Motorlaivių čempionatas

  1. Edgaras Riabko – 2012 m. pasaulio ir Europos motorlaivių čempionatų F-4S klasės bronzos medalių laimėtojas.
  2. Treneris – Valerij Riabko

 

  1. Laimutis Morkūnas – 2012 m. Europos motorlaivių čempionato S-550 klasės sidabro medalio laimėtojas
  2. Treneris – Edmundas Janauskas
  3. Mantas Kukcinavičius – 2012 m. Europos motorlaivių čempionato T-400 klasės bronzos medalio laimėtojas
  4. Treneris – Mindaugas Kukcinavičius

 

            Padėka apdovanoti:

  1. Paulius Stainys – 2012 m. pasaulio jaunių motorlaivių čempionato JT-250 klasės bronzos medalio laimėtojas;
  2. Treneris – Vytas Stainys;

 

Medaliu „Už sporto pergales“ apdovanoti:

Universali kova

  1. Rūta Aksionova – 2012 m. Europos universalios kovos čempionato svorio kategorijos iki 52 kg aukso medalio laimėtoja
  2. Diana Kiskel – 2012 m. Europos universalios kovos čempionato svorio kategorijos iki 57 kg sidabro medalio laimėtoja
  3. Trenerė – Svetlana Vetrova

 

Padėka apdovanoti:

  1. Povilas Ivanauskas – 2012 m. Europos jaunimo universalios kovos čempionato svorio kategorijos iki 70 kg sidabro medalio laimėtojas;
  2. Treneris – Vadim Zelev;

 

  1. Vytautas Jarusevičius – 2012 m. Europos jaunimo universalios kovos čempionato svorio kategorijos iki 80 kg sidabro medalio laimėtojas;
  2. Treneris– Rolandas Remeika;

 

  1. Kevin Klenovskij – 2012 m. pasaulio jaunių universalios kovos čempionato svorio kategorijos iki 65 kg bronzos medalio laimėtojas;
  2. Treneris – Aleksandr Šestak;

 

Kikboksas

Medaliu „Už sporto pergales“ apdovanoti:

  1. Sergej Maslobojev – 2012 m. Europos kikbokso čempionato K1 rungties svorio kategorijos iki 91 kg sidabro medalio laimėtojas
  2. Treneris Andrius Šipaila

 

Padėka apdovanoti:

  1. Vėjas Vietrinas – 2012 m. pasaulio jaunių kikbokso čempionato K1 rungties svorio kategorijos virš 81 kg aukso medalio laimėtojas;
  2. Jan Naus – 2012 m. pasaulio jaunių kikbokso čempionato K1 rungties svorio kategorijos iki 67 kg bronzos medalio laimėtojas;
  3. Treneris – Andrius Šipaila;

 

  1. Edgar Liman – 2012 m. pasaulio jaunių kikbokso čempionato pilno kontakto rungties svorio kategorijos iki 81 kg aukso medalio laimėtojas;
  2. Treneris – Stanislav Šestak

 

Dziudo

  1. Rokas Nenartavičius 2012 m. Europos jaunių dziudo čempionato svorio kategorijos iki  90  kg bronzos medalio laimėtojas;
  2. Treneris – Zenonas Vencevičius;
  3. Treneris - Dainius Cimbolas;

 

Imtynės

  1. Vilius Laurinaitis 2012 m. pasaulio jaunimo graikų-romėnų imtynių čempionato svorio kategorijos iki 96 kg aukso medalio laimėtojas;
  2. Treneriai – Vladimiras Audickas;
  3. Oleg Antoščenkov;
  4. Ruslan Vartanov;

 

  1. Danutė Domikaitytė – 2012 m. Europos jaunių imtynių čempionato svorio kategorijos iki 60 kg bronzos medalio laimėtoja;
  2. Treneris – Aivaras Kaselis;
  3. Andrius Stočkus;

 

  1. Ramūnas Dagys – Europos jaunimo imtynių čempionato svorio kategorijos iki 60 kg bronzos medalio laimėtojas (treneriai - Ruslan Vartanov, Oleg Antoščenkov);
  2. Treneris – Arvydas Krikščiūnas;

 

Krepšinis

  1. Tomas Galeckas – 2012 m. Europos jaunių (iki 18 m.) krepšinio čempionato sidabro medalio laimėtojas;
  2. Justas Tamulis – 2012 m. Europos jaunių (iki 18 m.) krepšinio čempionato sidabro medalio laimėtojas;
  3. Simas Raupys – 2012 m. Europos jaunių (iki 18 m.) krepšinio čempionato sidabro medalio laimėtojas;
  4. Jokūbas Gintvainis – 2012 m. Europos jaunių (iki 18 m.) krepšinio čempionato sidabro medalio laimėtojas;
  5. Lukas Lekavičius – 2012 m. Europos jaunių (iki 18 m.) krepšinio čempionato sidabro medalio laimėtojas;
  6. Denis Krestinin – 2012 m. Europos jaunių (iki 18 m.) krepšinio čempionato sidabro medalio laimėtojas
  7. Mantvydas Stašelis – 2012 m. Europos jaunių (iki 18 m.) krepšinio čempionato sidabro medalio laimėtojas;
  8. Augustinas Jankaitis – 2012 m. Europos jaunių (iki 18 m.) krepšinio čempionato sidabro medalio laimėtojas;
  9. Rokas Gustys – 2012 m. Europos jaunių (iki 18 m.) krepšinio čempionato sidabro medalio laimėtojas;
  10. Marius Grigonis – 2012 m. Europos jaunių (iki 18 m.) krepšinio čempionato sidabro medalio laimėtojas;
  11. Tautvydas Jodelis – 2012 m. Europos jaunių (iki 18 m.) krepšinio čempionato sidabro medalio laimėtojas;
  12. Benas Griciūnas – 2012 m. Europos jaunių (iki 18 m.) krepšinio čempionato sidabro medalio laimėtojas;
  13. Treneriai – Arūnas Visockas;
  14. Evaldas Beržininkaitis;
  15. Dalius Lubys;

 

Paplūdimio tinklinis

  1. Monika Povilaitytė – 2012 m. pasaulio jaunimo (iki 19 m.) paplūdimio tinklinio čempionato aukso medalio laimėtoja, Europos jaunimo (iki 20 m.) čempionato bronzos medalio laimėtoja;
  2. Ieva Dumbauskaitė – 2012 m. pasaulio jaunimo (iki 19 m.) paplūdimio tinklinio čempionato aukso medalio laimėtoja, Europos jaunimo (iki 20 m.) čempionato bronzos medalio laimėtoja;
  3. Treneris – Marius Vasiliauskas;
  4. Tadas Donėla;

 

Šaškės ir šachmatai

  1. Edgaras Petrauskas – 2012 m. pasaulio jaunimo šaškių čempionato aukso medalio laimėtojas;
  2. Treneris – Vladas Valantinas;

 

  1. Domantas Norkus – 2012 m. pasaulio jaunių šaškių čempionato aukso medalio laimėtojas;
  2. Treneriai – Sandra Laurutienė; Vladas Valantinas (jau apdovanotas)

 

  1. Jonas Sidabras – 2012 m. Europos jaunių šachmatų čempionato komandinės rungties aukso medalio laimėtojas;
  2. Ignas Sidabras – 2012 m. Europos jaunių šachmatų čempionato komandinės rungties aukso medalio laimėtojas;
  3. Treneris – Jonas Sidabras;

 

Orientavimosi sporto kalnų dviračiais

  1. Jonas Maišelis – 2012 m. pasaulio jaunimo orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionato ilgosios trasos sidabro medalio laimėtojas;
  2. Treneriai – Aušra Stankevičienė;
  3. Tomas Stankevičius;

 

Medaliu „Už sporto pergales“ apdovanoti:

 

Dviračių trekas

  1. Simona Krupeckaitė – 2012 m. Europos dviračių treko čempionato kerino bei komandinio sprinto rungčių aukso medalių laimėtoja, sprinto rungties bronzos medalio laimėtoja; treneris - Dmitrij Leopold
  2.  Gintarė Gaivenytė – 2012 m. Europos dviračių treko čempionato komandinio sprinto rungties aukso medalio laimėtoja;
  3.  treneris - Dmitrij Leopold

 

  1. Aušrinė Trebaitė – 2012 m. Europos dviračių treko čempionato komandinio persekiojimo rungties aukso medalio laimėtoja, omniumo rungties sidabro medalio laimėtoja;
  2. Vilija Sereikaitė – 2012 m. Europos dviračių treko čempionato komandinio persekiojimo rungties aukso medalio laimėtoja;
  3. Vaida Pikauskaitė – 2012 m. Europos dviračių treko čempionato komandinio persekiojimo rungties aukso medalio laimėtoja;
  4. Treneris – Antanas Jakimavičius;

 

  1. Gediminas Bagdonas – 2012 m. Europos dviračių treko čempionato omniumo rungties bronzos medalio laimėtojas
  2. Treneris – Vaclovas Šiugždinis

Sportinių šokių čempionatas

  1. Lina Chatkevičiūtė – 2012 m. Europos klasikinių sportinių šokių čempionato bronzos medalio laimėtoja;
  2. Donatas Vėželis – 2012 m. Europos klasikinių sportinių šokių čempionato bronzos medalio laimėtojui;
  3. Jūratė Norvaišienė – trenerė;
  4. Česlovas Norvaiša – treneris;

 

“Žuvėdra”

  1. Milda Meškytė – 2012 m. pasaulio Lotynų Amerikos sportinių šokių ansamblių čempionato sidabro medalio laimėtoja;
  2. Lina Diktanaitė – 2012 m. pasaulio Lotynų Amerikos sportinių šokių ansamblių čempionato sidabro medalio laimėtoja;
  3. Rūta Jonaitytė – 2012 m. pasaulio Lotynų Amerikos sportinių šokių ansamblių čempionato sidabro medalio laimėtoja;
  4. Sigita Mačėnaitė – 2012 m. pasaulio Lotynų Amerikos sportinių šokių ansamblių čempionato sidabro medalio laimėtoja;
  5. Audronė Bastytė – 2012 m. pasaulio Lotynų Amerikos sportinių šokių ansamblių čempionato sidabro medalio laimėtoja;
  6. Viktorija Sutko – 2012 m. pasaulio Lotynų Amerikos sportinių šokių ansamblių čempionato sidabro medalio laimėtoja;
  7. Viktorija Dubrovskaja – 2012 m. pasaulio Lotynų Amerikos sportinių šokių ansamblių čempionato sidabro medalio laimėtojai;
  8. Kristinaė Timofejeva – 2012 m. pasaulio Lotynų Amerikos sportinių šokių ansamblių čempionato sidabro medalio laimėtoja;
  9. Dmitrij Popov – 2012 m. pasaulio Lotynų Amerikos sportinių šokių ansamblių čempionato sidabro medalio laimėtojas;
  10. Mantas Miškauskas – 2012 m. pasaulio Lotynų Amerikos sportinių šokių ansamblių čempionato sidabro medalio laimėtojas;
  11. Vilius Ignatavičius – 2012 m. pasaulio Lotynų Amerikos sportinių šokių ansamblių čempionato sidabro medalio