Kūno kultūros ir sporto departamente pagerbta daugiau nei 100 sporto veteranų

Data

2013 10 16

Įvertinimas
0

Šiandien Kūno kultūros ir sporto departamente už indėlį į Lietuvos sporto plėtrą pagerbti ir apdovanoti garbingo amžiaus sportininkai, treneriai, sporto darbuotojai bei Lietuvos Enciklopedijos II tomo kūrėjai. Viso renginyje asmeninių jubiliejų progomis ir už nuopelnus bei indėlį į įvairias sporto šakas pagerbti 148 asmenys.

„2013 metai buvo labai sėkmingi mūsų sportininkams. Pirmiausiai dėl to, kad esame stiprūs savo ambicijomis, todėl Departamentas valstybės vardu privalo Jums padėkoti už brandžių metų puikius rezultatus“ – sveikinimo kalboje sakė Kūno kultūros ir sporto departamento generalinis direktorius Klemensas Rimšelis.

Kūno kultūros ir sporto departamento vienetinis proginis apdovanojimas – Nikė 3D įteiktas Zigmantui Motiekauičiui už indėlį, rengiant Lietuvos sporto enciklopediją. Taip pat už šį indėlį Kūno kultūros ir sporto departamento Sporto garbės kryžiumi apdovanoti Zita Šakalinienė ,Algimantas Bertašius bei Antanas Račis.

Kūno kultūros ir sporto departamento apdovanojimu LAUDATIO apdovanoti: Vytautas Juozas Kirkliauskas – 65 metų sukakties proga už tinklinio sporto plėtrą Lietuvoje, Gediminas Jakavonis – 55 metų sukakties proga už indėlį į baidarių ir kanojų irklavimo plėtrą Lietuvoje, Vidmantas Urbonas – 55 metų sukakties proga už triatlono sporto plėtrą Lietuvoje, Gintautas Janušauskas – 55 metų sukakties proga už kūno kultūros ir sporto plėtrą Lietuvoje

Nusipelniusio Lietuvos Respublikos trenerio vardas buvo suteikitas dviračių sporto treneriui Narsučiui Dumbauskui bei plaukimo sporto treneriui Giedriui Martinioniui.