„Judėjimas – sveikatos šaltinis“ baigia turą po Lietuvą

Data

2015 12 23

Įvertinimas
0
2015-12-23_judejimas_ sveikatos_saltinis_zemaitija.jpg

Kūno kultūros ir sporto departamento inicijuotas bei finansuojamas sveikatinimo ir lauko sporto veiklų projektas „Judėjimas – sveikatos šaltinis“ jau aplankė didžiąją dalį Lietuvos – 44 iš 60 savivaldybių. Lietuvos sporto universiteto, VŠĮ Sveikatinimo programos bei profesionalių asmeninių trenerių portalo „Sporto birža“ mobili trenerių grupė su visa fizinio pajėgumo testavimo ir įvertinimo įranga kasdien aplanko naują savivaldybę.

Lapkričio 16-ąją prasidėjęs projektas išjudino ir kvietė sportuoti bei aktyviau judėti Jurbarko, Raseinių, Tauragės, Telšių, Šilalės, Mažeikių, Skuodo, Plungės ir Kretingos, Kelmės, Rietavo ir Kuršėnų ir daugelio kitų miestų gyventojus.

Organizatoriai pasidžiaugė, jog kiekviena išvyka virsta miesto sporto renginiu bei pasidalino šviežiausiais įspūdžiais.

„Jurbarko gyventojai pradžiugino geru supratimu apie sporto teikiamą naudą, raseiniškiai tikino, kad jų mieste pastaruoju metu itin išpopuliarėjo šiaurietiškas ėjimas. Tuo tarpu Telšiuose labiau mėgstama gatvės gimnastika ir kovų menai, o Tauragės miesto gyventojų manymu aktyvus gyvenimo būdas padeda gyventi linksmiau“, – įspūdžius iš aplankytų miestų prisimena šio projekto vadovas Mantas Bilotas.

Renginio organizatorius ypač džiugina tai, kad renginiai sutraukia įvairaus amžiaus žmones, kurie aktyviai bendrauja su treneriais ir atlieka fizinio pajėgumo nustatymo testus, turi aiškius tikslus – sportuodami nori gerinti sveikatą. Projekto renginiuose jau apsilankė beveik 20 tūkst. žmonių.

Organizatoriai kviečia miestų bendruomenių, sporto centrų ir klubų narius bei visus sveika gyvensena besidominčius piliečius atvykti į baigiamuosius projekto renginius. Jų metu galėsite daugiau sužinoti apie savo fizinį pajėgumą ir išbandyti fizines veiklas.

Sportiškiausias šios žiemos projektas „Judėjimas – sveikatos šaltinis“ gruodžio 27 dieną, 10 val., kviečia visus susitikti Vilniuje. Renginio organizatoriai prieš kasmetinį „Kalėdinį bėgimą“ padės apšilti, pasitikrinti fizinį pajėgumą, papasakos apie judėjimo naudą ne tik bėgimo dalyviams. Visi laukiami Gedimino prospekte, ties Vinco Kudirkos aikšte.