Įvertinti automobilių sporto atstovų laimėjimai

Data

2007 10 04

Įvertinimas
0
2007-10-04  Įvertinti automobilių sporto atstovų laimėjimai.jpg

Spalio 4 d. Kūno kultūros ir sporto departamente buvo pagerbti automobilių sporto atstovai. „Stebina fanatizmas, su kuriuo metai iš metų šie žmonės siekia rezultatų. Jus esate nutrūktgalviai gerąja šio žodžio prasme“, – kreipdamasis į Europos kroso čempioną Nerijų Naujokaitį, bronzos medalininką Martyną Padgurskį ir kitus lenktynininkus, jų trenerius, komandos narius sakė KKSD generalinis direktorius Algirdas Raslanas.

Jis pažymėjo, jog automobilių sportas – brangus sportas ir šie rezultatai pasiekti daugiausia dėl pačių sportininkų ir jų komandos narių entuziazmo bei investicijų, tačiau, pabrėžė šalies sporto vadovas, valstybė ras būdų, kaip padėti lenktynininkams, kaip ir visiems kitiems talentingiausiems šalies sportininkams, rengiantis svarbiausiems startams.
KKSD generalinis direktorius Algirdas Raslanas medaliais „Už sporto pergales“ apdovanojo N. Naujokaitį, tapusį 2007 m. Europos automobilių kroso čempionu, ir jo trenerį Romualdą  Barkauską, bei bronzos medalį 2007 m. Europos automobilių  ralio kroso čempionato II divizione iškovojusį M. Padgurskį, pelniusį dar ir „Metų atradimo“ titulą, ir jo trenerį Dainių Padgurskį.