Informacija #BEACTIVE renginių organizatoriams

Data

2018 07 21

Įvertinimas
0
beactive.jpg

Kas yra #BEACTIVE???

  • Tai Europos sporto savaitė – Europos Komisijos iniciatyva, skatinanti sportą ir fizinį aktyvumą visoje Europoje. Europos sporto savaite siekiama, kad daugiau žmonių sportuotų ir būtų fiziškai aktyvūs, o taip pat suprastų sporto ir fizinio aktyvumo naudą.
  • Projekto komunikacinis atpažinimo šūkis ir ženklas yra #BEACTIVE, kuris nėra verčiamas į lietuvių kalbą. (Visi projekto ženklai yra patalpinti www.beactive.lt tinklapyje).
  • Projekto #BEACTIVE nacionalinis koordinatorius Lietuvoje yra Lietuvos asociacija „Sportas visiems“ vykdanti kiekvienų metų koordinavimo programą pagal pateiktą paraišką ir Europos komisijos patvirtintas sąlygas bei priemonių planą.

Europos sporto savaitės renginiams priskiriami visi fizinio aktyvumo ir sporto renginiai, kurie yra organizuojami nuo 2018 m. rugsėjo 9 iki rugsėjo 30 d. bei yra užregistruoti www.beactive.lt tinklapyje.

  • Europos sporto savaitės renginiams nepriskiriami aukšto sportinio meistriškumo renginiai arba varžybos kurios yra vienos sporto šakos sisteminės plėtotės dalis: pasiruošimo čempionatams turnyrai, čempionatai, varžybos kurių rezultatai yra vedami į vienos sporto šakos bendrą įskaitą ir kiti renginiai kurių tikslas yra ne masiškumas ar sveikatingumas o sportinis rezultatas.
  • Visi sporto varžybų organizatoriai, nepriklausomai ar renginys priskiriamas ar nepriskiriamas BEACTIVE gali naudoti #BEACTIVE ženklą.

Nuostatai ir sąlygos renginių organizatoriams

  • Regioninių renginių organizatoriai turi teisingai užlipdyti renginio anketą, kuri yra online sistemoje www.beactive.lt tinklapyje ir iki 2018m. rugpjūčio 31 d. ją įkelti į renginių registravimo sistemą naudojant www.beactive.lt platformą.
  • Vėliau pateiktiems/registruotiems renginiams nacionalinis koordinatorius negarantuoja dalinio prisidėjimo dalomąja medžiaga. 
  • Nacionalinis koordinatorius regioninių renginių organizatoriams, kurie laiku t.y. iki rugpjūčio 31 d. užregistravo savo renginius,  įsipareigoja suteikti:

Dalyvių skaičius renginyje

Marškinėliai organizatoriui

Spauda*

Suvenyrai**

Prizai**

Kita**** dengiamos išlaidos iki

10

1

 

 

 

 

20

2

 

 

 

 

30

3

 

 

 

 

40

4

 

 

 

 

50

5

 

 

 

 

100

10

Taip

Taip

 

 

200

20

Taip

Taip

Taip

 

1000+

100

Taip

Taip

Taip

200 eurų

1500+

150

Taip

Taip

Taip

iki 300 eurų

2000+

200

Taip

Taip

Taip

iki 400 eurų

3000+

300

Taip

Taip

Taip

iki 500 eurų

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* – spauda: diplomai, roll‘ upai, plakatai, skrajutės, tentai;
** – suvenyrai: smulkūs beactive prizai- dalomoji medžiaga – skraidukai, skarelės, pakabukai ar kiti smulkūs suvenyrai;
*** –  prizai: taurės, medaliai (jei yra poreikis);
**** kita: org išlaidos apmokamos tiesiogiai pagal iš anksto suderintas išlaidas ir pateiktas pvm sąskaitas faktūras: įgarsinimo paslaugos, bazių nuoma, fotografavimo, video montavimo ar filmavimo ir kita inventoriaus nuoma.

Turint klausimų, rašykite el. p. info@beactive.lt