Garbingas sporto puoselėtojo jubiliejus

Data

2007 10 17

Įvertinimas
0
2007-10-17  Garbingas sporto puoselėtojo jubiliejus.jpg

Spalio 16 d. Lietuvos sporto vadovai su garbingu 80-ies metų jubiliejumi sveikino Lietuvos elektrinės generalinį direktorių Praną Noreiką. Jis yra pirmasis ir vienintelis (jau 45 metus!) direktorius, vadovavęs ne tik elektrinės, bet ir Elektrėnų miesto statybai. Statydamas „sandėlį“ P.Noreika sugebėjo pastatyti Elektrėnų ledo rūmus...
Kūno kultūros ir sporto departamento generalinis direktorius Algirdas Raslanas jubiliatą  apdovanojo KKSD I laipsnio ordinu su grandine.

Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentas Artūras Poviliūnas ir generalinis sekretorius Vytautas Zubernis sukaktuvininkui įteikė LTOK olimpinę žvaigždę, Lietuvos sporto draugijos „Žalgiris“ prezidentas Vytas Nėnius – draugijos Garbės ženklą, o Lietuvos sporto federacijų sąjungos generalinis sekretorius Valentinas Paketūras – LSFS garbės prizą.
Su šalies sporto vadovais garbusis sukaktuvininkas prisiminė ne tik pirmąsias statybų dienas, bet ir garsiojo „sandėlio“ statybą, už kurią anais laikais vos neatsisveikino su savo kėde... P. Noreika kvietė vilniečius ir kauniečius dažniau lankytis geriausiame šalyje Elektrėnų plaukimo baseine.