Gaivinami stadionai Vilniaus mieste

Data

2002 12 10

Įvertinimas
0

Gruodžio 10 d. Vyriausybės kanceliarijoje įvyko pasitarimas dėl Vilniaus "Žalgirio" ir Šeškinės futbolo stadionų perspektyvų.
Pasitarime dalyvavo ministro pirmininko patarėjas Algirdas Vapšys, Vilniaus vicemeras Algimantas Vakarinas, Kūno kultūros ir sporto departamento gen. direktorius Vytas Nėnius, Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Liutauras Varanavičius, Vyriausybės kanceliarijos Švietimo mokslo ir kultūros skyriaus vedėjas Linas Vingelis, architektai.
Sporto draugija "Žalgiris" kartu su Lietuvos futbolo federacija (LFF) pristatė parengtą detalų planą, kurį gavus finansinę Tarptautinės futbolo federacijos (FIFA) paramą numatoma pradėti įgyvendinti 2003 m. Pagal šį planą "Žalgirio" stadionas būtų rekonstruotas, įrengiant naują futbolo aikštę, sporto kompleksą, atsarginę futbolo aikštę su dirbtine danga. Projekte pakviesta dalyvauti ir Vilniaus miesto savivaldybė. Vilniaus miesto savivaldybė patikino, kad ji pastabų dėl projekto neturi ir jokių kliūčių nedarys. Pasitarime buvo sutarta, kad gruodžio - sausio mėnesiais bus įsteigta įmonė, kurios steigėjai ir bus sporto draugija "Žalgiris", LFF, FIFA bei Vilniaus miesto savivaldybė.
Taip pat buvo aptartas Šeškinės stadiono likimas, kuris yra Vilniaus miesto savivaldybės balanse. Jai ir buvo pasiūlyta surengti konkursą investitoriams pritraukti. Manoma, kad potencialūs investitoriai galėtų būti didelės verslo įmonės, taip pat būtų galima pasinaudoti Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis.