ET ekspertai Seime

Data

2002 12 12

Įvertinimas
0
2002-12-12_KKSD_andriukaitis.jpg

Vakar Europos Tarybos ekspertai, atvykę į Lietuvą pasižiūrėti, kaip įgyvendinama Europos sporto chartija kūno kultūros ir sporto srityje, lankėsi LR Seimo Europos reikalų komitete. Juos priėmė šio komiteto pirmininkas Vytenis Andriukaitis ir jo pavaduotojas Justinas Karosas.
Susitikimo metu buvo kalbėta apie būtinybę plėsti Lietuvoje regioninę sporto visiems veiklą, skatinti žmones sportuoti akcentuojant kūno kultūros teigiamą poveikį jų sveikatai. "Į šį darbą dabar investuojami pinigai ateityje atsipirks gera žmonių sveikata", - sakė ET ekspertai.
V. Andriukaičio nuomone, į šią veiklą būtina kuo daugiau įtraukti Lietuvos savivaldybių asociaciją, galima būtų rengti tokio pobūdžio konferencijas trims Baltijos šalims.
ET ekspertai pasidalijo savo įspūdžiais iš viešnagės Lietuvoje. Anot svečių, per tris vizito dienas jie labai daug pamatė, susipažino su realia situacija šalyje. Ekspertams ypač didelį įspūdį paliko vizitas į vaikų darželį ir į 6-ojo policijos komisariato jaunimo klubą, taip pat jie pamatė, kaip plėtojamas sportas visiems mokyklose.

ET ekspertai ir KKSD darbuotojai su LR Seimo Europos reikalų komiteto pirmininku V. Andriukaičiu