ET ekspertai lankėsi KKSD

Data

2002 12 09

Įvertinimas
0
2002-12-09_ekspertai.jpg

Šiandien Kūno kultūros ir sporto departamente (KKSD) lankėsi Europos Tarybos ekspertai - Andrea Utley, Marjeta Kovac ir Ivaras Bergas-Sørensenas.
Sveikindamas svečius KKSD gen. direktorius Vytas Nėnius pasidžiaugė, kad per 12 Lietuvos nepriklausomybės metų nuveikta nemažai darbų ir šiandien turime ką parodyti savo svečiams. "Visus tuos metus trys Baltijos šalys bendradarbiavo su kaimyninėmis Šiaurės šalimis. Mes esame joms labai dėkingi už suteiktą vertingą organizacinę ir metodinę pagalbą. Praėjusią savaitę Vilniuje įvykęs Baltijos-Šiaurės šalių vyriausybinių ir nevyriausybinių sporto organizacijų atstovų susitikimas dar kartą parodė, kad nuveiktas didelis darbas integruojantis į Europos Sąjungą. Ir vis dėlto tai tik pirmieji žingsniai, tad ateityje, norint būti visaverčiais ES nariais, reikia sutvarkyti teisinę bazę, rengti sporto specialistus ir pan.", - kalbėjo KKSD vadovas.
Praėjusiais metais ET ekspertai su panašiu vizitu lankėsi Latvijoje. "Mums Latvija paliko gerą įspūdį. Tikimės pamatyti, kad ir Lietuvoje reikalai yra tvarkomi taip pat gerai", - sakė I. Bergas-Sørensenas.

 


ET ekspertai su KKSD kolektyvu