Departamente pagerbi sportui nusipelnę asmenys ir pasaulio sambo meistrų čempionato prizininkai

Data

2016 12 21

Įvertinimas
0
IMGP7360.jpg

Antradienį Kūno kultūros ir sporto departamente prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės (KKSD) pagerbti sportui nusipelnę asmenys. KKSD generalinis direktorius Edis Urbanavičius pagerbė ir apdovanojo savo gyvenimą sportui pašventusius žmones bei pasveikino Kroatijoje vykusio pasaulio sambo meistrų čempionato prizininkus.

Kūno kultūros ir sporto departamento II laipsnio ordinu apdovanota Rožė Stasiulevičienė – už ypatingą asmeninį indėlį į rankinio sporto plėtotę sukakties proga.

Sporto garbės komandoro ženklas įteiktas Arvydui Gražiūnui – už plaukimo sporto plėtotę 70 metų jubiliejaus proga.

Sporto garbės kryžiumi apdovanota Natalija Kalašnikova - už reikšmingą indėlį į baidarių irklavimo sportą jubiliejaus proga ir Vladas Janiūnas – už labai didelį indėlį į krepšinio plėtotę ir sporto žurnalistiką 75 metų sukakties proga.

Aukso medaliu „Už nuopelnus Lietuvos sportui“ apdovanoti: Genovaitė Tonkienė – už rankinio sporto plėtotę jubiliejaus proga; Romualda Šidlauskienė – už šaškių sporto plėtotę jubiliejaus proga; Eugenijus Petrokas – už lengvosios atletikos sporto plėtotę 60 metų jubiliejaus proga; Stasys Žilevičius - už šaškių sporto plėtotę 60 metų jubiliejaus proga.

Sidabro medaliai „Už nuopelnus Lietuvos sportui“ įteikti: Viktorui Bigai – už dviračių sporto plėtotę 60 metų jubiliejaus proga; Rimantui Radzevičiui – už futbolo sporto plėtotę 60 metų jubiliejaus proga; Artūrui Pakėnui – už automobilių sporto plėtotę 60 metų jubiliejaus proga; Arūnui Savickui – už šaudymo sporto plėtotę 60 metų jubiliejaus proga; Jonui Augai – už lengvosios atletikos sporto plėtotę 60 metų jubiliejaus proga; Rimantui Kavaliauskui – už motorlaivių sporto plėtotę 60 metų jubiliejaus proga; Sergejui Kolokolenkovui – už plaukimo sporto plėtotę 60 metų jubiliejaus proga; Reginai Čistiakovai – už lengvosios atletikos sporto plėtotę sukakties proga; Jonui Šiožiniui – už šaškių sporto plėtotę 60 metų jubiliejaus proga; Algimantui Mozoliui – už dviračių sporto plėtotę 60 metų jubiliejaus proga.

Bronzos medaliu „Už nuopelnus Lietuvos sportui“ apdovanoti: Juozas Duoba – už automobilių sporto plėtotę 60 metų jubiliejaus proga; Benjaminas Morkus – už šaškių sporto plėtotę 55 metų sukakties proga, taip pat jam buvo įteiktas medalis „Už sporto laimėjimus“; Arūnas Daugirdas – už biatlono sporto plėtotę 50 metų jubiliejaus proga; Vaidotas Gumbis – už plaukimo sporto plėtotę 50 metų jubiliejaus proga; Rimvydas Lukošius – už imtynių sporto plėtotę 50 metų jubiliejaus proga; Rolandas Martinkus – už šachmatų sporto plėtotę 50 metų jubiliejaus proga; Vilma Rudzenskaitė – už orientavimosi sporto plėtotę 50 metų jubiliejaus proga.

Padėkos medaliai „Gratitudo“ įteikti: Valentinui Pimonovui – už automobilių sporto plėtotę 85 metų sukakties proga; Kazimierui Kazragiui – už automobilių sporto plėtotę 80 metų jubiliejaus proga; Aleksui Makulavičiui – už krepšinio sporto plėtotę 80 metų jubiliejaus proga; Patricijui Laimučiui Račui – už imtynių sporto plėtotę 80 metų jubiliejaus proga; Vitalijai Eugenijai Zaleskaitei – už sportinių šokių plėtotę; Reginai Nijolei Sližauskienei – už kūno kultūros ir sporto plėtotę 75 metų sukakties proga; Algimantui Mykolaičiui – už indėlį į lengvosios atletikos sporto plėtotę 70 metų jubiliejaus proga; Kazimierui Baltrušiui – už šiuolaikinės penkiakovės sporto plėtotę 70 metų jubiliejaus proga.

Atminimo medaliu apdovanoti: Irena Karsokaitė – už aklųjų sporto plėtotę jubiliejaus proga; Stanislovas Kaulius – už krepšinio sporto plėtotę 60 metų jubiliejaus proga; Algirdas Pupkus - už krepšinio sporto plėtotę 60 metų jubiliejaus proga; Alvidas Raškauskas - už krepšinio sporto plėtotę 60 metų jubiliejaus proga; Vaclovas Pacevičius - už krepšinio sporto plėtotę 60 metų jubiliejaus proga; Arūnas Emeljanovas – už sporto mokslo plėtotę 40 metų jubiliejaus proga.

PLAKETE apdovanoti: Algina Marija Vilčinskienė – už indėlį į lengvosios atletikos sporto plėtotę jubiliejaus proga; Stasė Survilienė – už kūno kultūros ir sporto plėtotę jubiliejaus proga; Gražina Mulevičienė – už šaudymo sporto plėtotę jubiliejaus proga; Alfonsas Gedminas – už lengvosios atletikos sporto plėtotę 70 metų jubiliejaus proga; Bronius Girdzijauskas – už rankinio sporto plėtotę 70 metų jubiliejaus proga; Algimantas Liubinskas – už indėlį į futbolo sporto plėtotę 65 metų sukakties proga; Juozas Kunkulis – už imtynių sporto plėtotę 65 metų sukakties proga.

Apdovanojimai „Nikė 3D“ įteikti Daliai ir Vidučiui Kamaičiams – už indėlį į sportinių šokių plėtotę 55 metų veiklos sukakties proga ir Valentinui Aleksai – už indėlį į kūno kultūros ir sporto plėtotę 65 metų sukakties proga.

Apdovanojimai „Laudatio“ įteikti: Rimantui Bakui – už irklavimo sporto plėtotę 65 metų sukakties proga; Arūnui Malašinskui – už rankinio sporto plėtotę 55 metų sukakties proga; Jūratei Vainilaitienei – už ilgametį darba Lietuvos olimpinėje akademijoje jubiliejaus proga.

Kūno kultūros ir sporto padėka apdovanotas Rimas Bukota – už ilgametį jaunųjų talentų ugdymą Marijampolės žaidimų sporto mokykloje.

Renginio metu buvo pasveikinti ir šiais metais Kroatijoje vykusio pasaulio sambo meistrų čempionato prizininkai. Padėkos buvo įteiktos: Juozui Dumbauskui – svorio kategorijos iki 90 kg I vietos laimėtojui; Rimui Janoniui - svorio kategorijos iki 82 kg III vietos laimėtojui; Albertui Kašėtai - svorio kategorijos iki 74 kg I vietos laimėtojui; Henrikui Kučinskui – svorio kategorijos iki 100 kg III vietos laimėtojui; Aidui Paulauskui – svorio kategorijos iki 100 kg I vietos laimėtojui; Stasiui Šaduikiui - svorio kategorijos iki 90 kg III vietos laimėtojui.

Svečiams koncertavo birbynininkas Egidijus Ališauskas ir kanklininkė Aistė Bružaitė.