Apdovanoti "Metų sporto statinys" nugalėtojai

Data

2003 12 23

Įvertinimas
0

Gruodžio 19 d. Kūno kultūros ir sporto departamente buvo apdovanoti konkurso "Metų sporto statinys" nugalėtojai, taip pat kai kurie sportininkai ir jų treneriai.
KKSD paskelbė konkursą, kurio tikslas - nustatyti statinius, kuriuose sudaromos geriausios sąlygos gyventojams sportuoti, o sportininkams - rengtis varžyboms. Taigi vertinant konkurso dalyvius dėmesys buvo kreipiamas ne į statinio architektūrinius sprendimus, bet į šį tikslą atitinkančius kriterijus: sporto objekto vertę, t.y. asmenų, dirbančių sporto objekte, skaičių; sporto statinio universalumą; teikiamų paslaugų įvairovę; paslaugų socialinį prieinamumą; sportuojančiųjų skaičių; paslaugų kainas; objekto užimtumo laiką ir apkrovimą; galimybę rengti įvairius renginius, tarp jų - tarptautines varžybas; nuolaidų sistemos didelio meistriškumo sportininkams ir besimokančiam jaunimui, socialiai remtiniems asmenims, pensininkams lankstumą.
Departamentas konkursą rengė ir atgaline data - buvo išrinkti geriausi 2001 m., 2002 m. ir, žinoma, 2003 m. sporto statiniai. Iš viso konkurse dalyvavo 12 naujų sporto objektų: 2001 m. - du, 2002 m. - keturi ir 2003 m. - šeši. O nugalėtojais tapo: 2001 m. - "Oranžinis teniso centras" (Kaunas), 2002 m. - Ledo rūmai (Vilnius), 2003 m. - Kauno "Žalgirio" stadiono sporto kompleksas. Konkurso "Metų sporto statinys" nugalėtojai buvo apdovanoti piniginiais prizais ir dekoratyvine lenta.
Kartu KKSD pagerbė ir tuos sportininkus, trenerius, kurie šiais metais pasiekė puikių rezultatų, bet dar neturėjo galimybių apsilankyti Departamente. KKSD Atminimo medaliai įteikti Europos jaunių plaukimo čempionui Rimvydui Šalčiui, pasaulio jaunimo irklavimo čempionams Mariui Ravinskiui ir Eimantui Grigaliui bei vicečempionui Sigitui Klerauskui, Europos jaunimo merginų žolės riedulio uždarųjų patalpų čempionato II vietos laimėtojoms - Lietuvos merginų rinktinei ir šių sportininkų treneriams.
KKSD padėkomis apdovanoti Europos jaunimo šotokan karatė čempionato II vietos laimėtojai kumite rungtyje Donatas Jurkevičius, Aurimas Astramskas, Vidmantas Kungys, Europos jaunių greitųjų šachmatų čempionato bronzos medalio laimėtojai Matas Narmontas, Laimonas Turauskas, Simonas Žičkus, Povilas Tvarijonas, Deimantė Daulytė, Gabrielė Šaulytė ir šių sportininkų treneriai, Europos plaukimo ir šuolių į vandenį čempionai (senjorai) Birutė Statkevičienė, Asta Girdauskienė, Aušra Babrauskienė, Kostas Karpavičius bei pasaulio jaunių vaikinų krepšinio rinktinės - pasaulio vicečempionės -krepšininkų pirmieji treneriai.