Apdovanotas geriausių Lietuvos kūno kultūros mokytojų 2009-2010 m. dešimtukas

Data

2010 12 13

Įvertinimas
0
2010-12-13_Apdovanotas_geriausiu_Lietuvos_kk_mokytoju_2009-2010m_desimtukas_.jpg
Gruodžio 13 d. Švietimo ir mokslo ministerijoje vyko konkurso „Geriausių Lietuvos kūno kultūros mokytojų dešimtukas 2009–2010 m.m.“ apdovanojimas. Konkursu buvo siekiama atrinkti 10 geriausių kūno kultūros mokytojų, įvertinti jų praktinę veiklą ir indėlį į šalies vaikų ir jaunimo kūno kultūros plėtrą. Kūno kultūros mokytojus pasveikino Švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius, Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės  generalinis direktorius Klemensas Rimšelis, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentas Artūras Poviliūnas, Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro direktorės pavaduotojas Rimantas Bukšnaitis.
Švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius  džiaugėsi jau antrus metus vykstančiu  geriausių kūno kultūros mokytojų konkursu, sakė, kad kūno kultūra jam ir šiandien  padeda išlikti stipriu, linkėjo pedagogams neprarasti entuziazmo. KKSD generalinis direktorius Klemensas Rimšelis dalijosi prisiminimais apie mokyklos, kurioje mokėsi,  kūno kultūros mokytojus bei kūno kultūros pamokas, dėkojo mokytojams už kantrybę, informavo, kad 2011 m. bus skirtos lėšos  iš valstybės biudžeto mokyklų sporto aikštynų atnaujinimo programai, pedagogams palinkėjo linksmų Šv. Kalėdų ir gerų Naujųjų metų. LTOK prezidentas Artūras Poviliūnas sakė, kad mokykloje kelią pradeda visi sportininkai, kuriuos pirmieji  pradeda ugdyti  kūno kultūros mokytojai, dėkodamas už  nuoširdų darbą palinkėjo gražių ateinančių švenčių.  Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro direktorės pavaduotojas Rimantas Bukšnaitis linkėjo pedagogams sveikatos ir ištvermės.          
Kūno kultūros mokytojai buvo apdovanoti  Švietimo ir mokslo ministerijos padėkos raštais, KKSD ir LTOK piniginiais prizais bei Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro  plaketėmis. Komisija, vertinusi mokytojų darbą,  vietų dešimtuke neskirstė, todėl laimėtojai pateikiami abėcėlės tvarka:
1. Blažienė Gražina–Anykščių Jono Biliūno gimnazijos kūno kultūros mokytoja metodininkė;
2. Buičenka Algirdas – Zarasų r. ,,Ąžuolo" gimnazijos kūno kultūros mokytojas ekspertas;
3. Burneikienė Odeta – Kauno r. Kulautuvos vidurinės mokyklos kūno kultūros mokytoja metodininkė;
4. Dargvainis Petras – Mažeikų ,,Pavasario" vidurinės mokyklos kūno kultūros mokytojas metodininkas;
5. Palavinskienė Ilona – Kauno ,,Purienų" vidurinės mokyklos kūno kultūros mokytoja ekspertė;
6. Rimkus Antanas – Klaipėdos r. Drevernos pagrindinės mokyklos kūno kultūros mokytojas metodininkas;
7. Savickas Juozas – Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos kūno kultūros mokytojas ekspertas;
8. Šklėriūtė Dalia – Prienų ,,Žiburio" gimnazijos kūno kultūros mokytoja metodininkė;
9. Vaicekauskienė Ieva – Molėtų pagrindinės mokyklos kūno kultūros mokytoja metodininkė;
10.Viduolis Audris – Biržų r. Pačeriaukštės Petro Poškaus pagrindinės mokyklos kūno kultūros mokytojas metodininkas.
Gražią sportinę programą dalyviams  parodė  Virginijos Juodviršienės treniruojamos Vilniaus gimnastikos mokyklos auklėtinės Miglė Padelytė ir Danielė Jasiulevičiūtė.