Ačiū tarta Lietuvą garsinantiems dviratininkams

Data

2002 11 20

Įvertinimas
0

Lapkričio 20 d. Kūno kultūros ir sporto departamente buvo pagerbti dviratininkai Raimundas Rumšas ir Tomas Vaitkus. "Lietuvos dviratininkai mus lepina pergalėmis. Jeigu nebūtų šių pergalių, atrodytų, jau kažkas ne taip", - sveikindamas dviratininkus šypsojosi KKSD gen. direktoriaus pavaduotojas Algirdas Raslanas.
Daugiadienių dviračių lenktynių "Tour de France" trečiosios vietos laimėtojui R. Rumšui ir pasaulio jaunimo dviračių sporto plento čempionui T. Vaitkui KKSD gen. direktorius Vytas Nėnius įteikė medalius "Už sporto pergales". Vyriausybės atstovė Ilona Derkintienė šauniesiems dviratininkams perdavė premjero Algirdo Brazausko sveikinimo žodžius ir padovanojo laikrodžius su jo inicialais.
Medalis "Už sporto pergales" taip pat skirtas Neringai Raudonytei, Europos jaunimo dviračių sporto treko čempionate iškovojusiai III vietą, tačiau negalėjusiai atvykti į iškilmes.Toks pat medalis įteiktas jos treneriui Antanui Jakimavičiui, T. Vaitkaus treneriui Narsučiui Dumbauskui. Atminimo medaliais apdovanoti T. Vaitkaus treneriai Juozas Paulauskas ir Algis Vaitkus, taip pat Lietuvos profesionalių dviratininkų sporto sąjungos prezidentas Algis Mozolis ir gen. sekretorius Mykolas Kačkanas.