Už aukštus sportinius pasiekimus apdovanoti pasaulio ir Europos čempionatų prizininkai ir jų treneriai

Data

2018 02 13

Įvertinimas
2
IMG_7857.JPG

2018 m. vasario 12 d. Kūno kultūros ir sporto departamente prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės buvo apdovanoti Lietuvos sportininkai ir jų treneriai 2017 metais pasiekę aukštus sportinius rezultatus pasaulio ir Europos čempionatuose.

Sveikinimo žodį tarė departamento generalinis direktorius Edis Urbanavičius. „Džiaugiuosi ir didžiuojuosi mūsų šalies sportininkais ir juos parengusiais treneriais, jaučiu didelį dėkingumą teikdamas apdovanojimus ir linkiu didelės sėkmės ateinančiuose iššūkiuose“, – sakė departamento generalinis direktorius.

 

Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės medaliu „UŽ SPORTO LAIMĖJIMUS“ apdovanoti:

2017 M. IPC (AKLŲJŲ) PASAULIO PLAUKIMO ČEMPIONATO NUGALĖTOJAI:

Edgaras Matakas – 50 m l.st. rungtyje iškovojęs I-ąją vietą ir 100 m. l.st. rungtyje – III-ąją vietą;

Mindaugas Dvylaitis – 100 m krūtine plaukimo rungtyje iškovojęs III-ąją vietą;

Dita Jovita Kareckienė – abiejų sportininkų trenerė;

Paulius Stankevičius – abiejų sportininkų treneris.

2017 M. FAI F1B PASAULIO LAISVO SKRIDIMO AVIAMODELIAIS ČEMPIONATO III-OSIOS VIETOS NUGALĖTOJO ROLANDO MACKAUS TRENERIS – Romualdas Zaranka.

2017 M. FAI EUROPOS S6A KOSMINIŲ MODELIŲ ČEMPIONATO NUGALĖTOJAS:

Vladislav Plechanov – iškovojęs III-ąją vietą;

Jonas Žamoitis – treneris.

2017 M. EUROPOS F2D KORDINIŲ AVIAMODELIŲ ČEMPIONATO NUGALĖTOJAS:

Audrius Rastenis – iškovojęs II-ąją vietą;

Gintaras Šablinskas – treneris.

 

Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės PADĖKOMIS apdovanoti:

2017 M. PASAULIO JAUNIMO IR JAUNIŲ SAMBO ČEMPIONATO NUGALĖTOJOS:

 Gitana Kasparavičiūtė svorio kategorijos iki 44 kg iškovojusi II-ąją vietą;

Vaiga Čečytė svorio kategorijos iki 60 kg iškovojusi III-ąją vietą;

Gita Čečienė – abiejų sportininkių trenerė.

2017 M. PASAULIO F3K RADIJO VALDOMŲ AVIAMODELIŲ NUGALĖTOJAS:

Augis Bražiūnas – jaunių kategorijoje iškovojęs II-ąją vietą;

Valdas Bražiūnas – treneris.

2017 M. 10-OJO FAI JAUNIMO PASAULIO SKLANDYMO ČEMPIONATO NUGALĖTOJAI:

Ignas Bitinaitis – iškovojęs II-ąją vietą;

Joris Vainius – iškovojęs III-ąją vietą;

Vladas Motūza – abiejų treneris.

Darius Liaugaudas – abiejų treneris.

2017 M EUROPOS KIOKUŠIN KARATE U22 JAUNIMO ČEMPIONATO NUGALĖTOJAI:

Raminta Makackaitė Kata rungtyje iškovojusi I-ąją vietą;

Valius Rudys – treneris;

Magdalena Gustaitytė svorio kategorijos iki 65 kg iškovojusi I-ąją vietą;

Donatas Imbras – treneris;

Skaistė Venckutė svorio kategorijos iki 60 kg iškovojusi I-ąją vietą;

Lukas Kubilius – treneris. (taip pat prisidėjęs prie sportininkų: Lauros Pikturnaitės, Juliaus Urbono, Lauryno Vaičikausko rengimo);

Laura Pikturnaitė – svorio kategorijos virš 65 kg iškovojusi III-ąją vietą;

Aivaras Baltmiškis – Lauros Pikturnaitės treneris.

Aivaras Dadura – Lauros Pikturnaitės treneris.

Julius Urbonas – svorio kategorijos iki 80 kg iškovojęs III-ąją vietą;

Laurynas Vaičikauskas – svorio kategorijos iki 80 kg iškovojęs III-ąją vietą;

Viktorija Kubilienė – Juliaus Urbono ir Lauryno Vaičikausko trenerė.

Tomas Struopus – Juliaus Urbono ir Lauryno Vaičikausko treneris.

Paulius Sasnauskas Kata rungtyje iškovojęs III-ąją vietą;

Diana Mačiūtė – trenerė;

Petras Rudžionis svorio kategorijos virš 80 kg iškovojęs III-ąją vietą;

Tomas Zienius – treneris;

UA-40809168-1