Šį ketvirtadienį bus nominuoti geriausi 2018 m. Lietuvos sportininkai

Data

2018 12 19

Įvertinimas
0
ResizedImage530350-LTEAM-renginys.jpg

2018 m. gruodžio 20 dieną Vilniuje, „Compensa“ koncertų salėje, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto organizuojamuose prestižiniuose „LTeam apdovanojimuose“ bus nominuoti geriausi 2018 m. Lietuvos sportininkai.

Nominacijos ir kandidatai (skliausteliuose – šių metų pasiekimai):

Metų sportininkas
Artūras Seja (vienvičių baidarių irklavimo pasaulio vicečempionas 200 metrų distancijoje)
Andrius Gudžius (disko metimo Europos čempionas)
Mindaugas Griškonis (pasaulio irklavimo čempionato bronzos medalio laimėtojas)
Žygimantas Stanulis (sunkiosios atletikos pasaulio čempionato bronzos medalio laimėtojas)
Danas Rapšys (Europos plaukimo 200 metrų laisvuoju stiliumi čempionas 25 metrų baseine, vicečempionas - 200 metrų laisvuoju stiliumi 50 metrų baseine)

Metų sportininkė
Liveta Jasiūnaitė (ietės metimo Europos čempionato bronzos medalio laimėtoja)
Simona Krupeckaitė (pasaulio čempionato bronzos medalio laimėtoja keiringo rungtyje)
Rūta Meilutytė (Europos plaukimo čempionato 100 metrų krūtine rungties vicečempionė)

Metų vyrų komanda
Irklavimo porinė keturvietė: Aurimas Adomavičius, Rolandas Maščinskas, Saulius Ritter ir Dovydas Nemeravičius (Europos vicečempionai)
4x100 kombinuoto plaukimo estafetė: Danas Rapšys, Andrius Šidlauskas, Deividas Margevičiux, Simonas Bilis (ketvirtoji vieta Europos čempionate, Lietuvos rekordo autoriai)
Dvivietė baidarė: Andrejus Olijnikas ir Ričardas Nekriošius (antroji vieta pasaulio čempionato 500 metrų distancijoje)
Lietuvos ledo ritulio rinktinė (aukso medaliai IB divizione, kelialapis į IA divizioną)

Metų moterų komanda
Irklavimo porinė dvivietė: Milda Valčiukaitė ir Ieva Adomavičiūtė (auksas pasaulio čempionate)
Paplūdimio tinklinio pora: Monika Povilaitytė ir Ieva Dumbauskaitė (aukso medaliai Europos sniego tinklinio čempionate)
Dviračių treko kamandinis sprintas: Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė (šeštoji vieta Europos čempionate, sidabras pasaulio dviračių treko taurės penktąjame etape komandinio sprinto rungtyje)

Metų treneris
Vaclovas Kidykas (Europos čempiono A. Gudžiaus treneris)
Mykolas Masilionis (pasaulio irklavimo čempionių bei Europos irklavimo vicečempionų treneris)
Kromualdas Petrukanecas (pasaulio ir Europos vicečempiono A. Sejos treneris)
Dmitrijus Leopoldas (pasaulio čempionato bronzos medalininkės dviratininkės S. Krupeckaitės treneris)

Metų trenerė
Teresė Nekrošaitė (Europos ietės metimo bronzos medalio laimėtojos L. Jasiūnaitės trenerė)
Ina Paipelienė (Europos čempiono plaukiko D. Rapšio trenerė)
Nijolė Vytė (Europos vicečempiono irkluotojo D. Nemeravičiaus trenerė)
Tatjana Krasauskienė (Europos čempionate ketvirtą vietą užėmusios šuolininkės į aukštį A. Palšytės trenerė)

Metų proveržis
Artūras Seja (vienvičių baidarių irklavimo pasaulio vicečempionas 200 metrų distancijoje)
Agnė Šerkšnienė (septynių Lietuvos bėgimo rekordų autorė, 6 vieta Europos lengvosios atkletikos  čempionate)
Liveta Jasiūnaitė (ietės metimo Europos čempionato bronzos medalio laimėtoja)
Tomas Kaukėnas (13 vieta olimpinėse Pjongčango žaidynėse)
Agnė Šeleikaitė (jaunimo olimpinių žaidynių Buenos Airėse aukso medalio laimėtoja 50 metrų krūtine distancijoje)
Simas Bertašius (tris kartus gerino 1500 metrų bėgimo Lietuvos rekordą, 6 vieta Europos lengvosios atkletikos  čempionate)
Kotryna Teterevkova (jaunimo olimpinių žaidynių Buenos Airėse sidabro ir bronzos medalių laimėtoja 100 ir 200 metrų krūtine distancijose)

Metų populiariausias
Jonas Valančiūnas, Domantas Sabonis, Donatas Motiejūnas, Mantas Kalnietis, Kšištofas ir Dariušas Lavrinovičiai, Mindaugas Kuzminskas, Ernestas Šetkus, Arvydas Novikovas, Fiodoras Černychas, Liveta Jasiūnaitė, Agnė Šerkšnienė, Rūta Meilutytė, Danas Rapšys, Andrius Šidlauskas, Giedrius Titenis, Agnė Šeleikaitė, Kotryna Teterevkova, Ričardas Berankis, Aidenas Malašinskas, Jonas Truchanovičius, Ramūnas Navardauskas, Žygimantas Stanulis, Brigita Virbalytė, Viktorija Andrulytė, Simona Krupeckaitė, Olivija Baleišytė, Dovydas Neverauskas, Mindaugas Griškonis, Saulius Ritter, Egidijus Kavaliauskas, Eimantas Stanionis, Milda Valčiukaitė, Justinas Kinderis, Laura Asdauskaitė-Zadneprovskienė, Henrikas Žustautas, Artūras Seja, Simona Krupeckaitė, Dainius Zubrus, Darius Kasparaitis, Tomas Kaukėnas, Airinė Palšytė.

„LTeam apdovanojimai“ yra kasmetinis prestižinis geriausių Lietuvos sportininkų pagerbimas. Į juos pretenduoja tik olimpinių sporto šakų atstovai.

Renginį nuo 19:30 val. tiesiogiai transliuos TV3 televizija

Šaltinis: Ltok.lt

UA-40809168-1