Departamento generalinis direktorius susitiko su Taivano kurčiųjų sporto komiteto generaliniu sekretoriumi Yo-Ping Chao ir Lietuvos kurčiųjų sporto komiteto atstovais

Data

2018 05 17

Įvertinimas
0
2018-05-17_susitikimas_su_TAIVANO_kurciuju_sp_kom_gen_sekretoriumi.jpg

2018 m. gegužės 17 d. Kūno kultūros ir sporto departamento generalinis direktorius Edis Urbanavičius susitiko su Taivano kurčiųjų sporto komiteto generaliniu sekretoriumi Yo-Ping Chao ir Lietuvos kurčiųjų sporto komiteto atstovais.

Taivano kurčiųjų sporto komiteto generalinis sekretorius Yo-Ping Chao pristatė šalies sporto istoriją, ateities planus ir struktūrą. Pasidalino, prieš tris metus Taivano Sporto departamento prijungimo prie Švietimo ministerijos, patirtimi.

Kūno kultūros ir sporto departamento generalinis direktorius Edis Urbanavičius pasveikino Taivano kurčiųjų sporto komitetą ir Lietuvos kurčiųjų sporto komitetą su bendradarbiavimo sutarties pasirašymu, kuri bus pasirašyta rytoj. Džiaugėsi matydamas glaudžius ir šiltus santykius tarp abiejų šalių kurčiųjų sporto komitetų tiek žmogiškąja, tiek profesine prasme siekiant bendrų tikslų. Taip pat pakvietė į Sportininkų rengimo ir reabilitacijos centrą Druskininkuose, kurį planuojama baigti statyti jau šiais metais.

UA-40809168-1